passo
Başkan Zeybek Gün FM’i ziyaret etti

Başkan Zeybek Gün FM’i ziyaret etti

Gün FM’in 27. kuruluş yıldönümü nedeniyle Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek radyoyu ziyaret ederek Gün FM yayınına katıldı. Yayında Gün FM’in 27.kuruluş yıldönümünü tebrik eden Başkan Zeybek, “Ben de eski bir radyocuyum. Radyoculuk zor olsa da oldukça keyifli bir meslektir. Kuruluş yıldönümünüzü kutluyor, başarılı yayınlarınızın devamını diliyorum” şeklinde konuştu. “Millet Bahçesi’nde gençlere yönelik Kaykay Pisti […]

Gün FM’in 27. kuruluş yıldönümü nedeniyle Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek radyoyu ziyaret ederek Gün FM yayınına katıldı.
Yayında Gün FM’in 27.kuruluş yıldönümünü tebrik eden Başkan Zeybek, “Ben de eski bir radyocuyum. Radyoculuk zor olsa da oldukça keyifli bir meslektir. Kuruluş yıldönümünüzü kutluyor, başarılı yayınlarınızın devamını diliyorum” şeklinde konuştu.
“Millet Bahçesi’nde gençlere yönelik Kaykay Pisti yapılacak”
Programda koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinde kalan ve sosyal medyada daha fazla vakit geçiren gençlere için ücretsiz internet dağıtacaklarını söyleyen Başkan Zeybek, ilgili kartvizitleri gençlere hediye edeceklerini söyledi. Gençlerin talep ve önerilerini her zaman önemsediğini söyleyen Başkan Zeybek, Garnizon Komutanlığı’nın bulunduğu alana yapılacak Millet Bahçesi’nde gençlere yönelik Kaykay Pisti olacağını ifade etti. Ziyarette Afyonkarahisar Belediye Başkan Mehmet Zeybek’e, Belediye Başkan Yardımcıları Murat Öner ve Süleyman Karakuş, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, İl Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Özgür Kavak ile Özel Kalem Müdürü Mehmet Savaş da eşlik ettiler.
Başkan Zeybek yayının ardından 27. kuruluş yıldönümü mektubunu Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’a takdim etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır