passo
Başkan Zeybek’ten kutlama mesajı

Başkan Zeybek’ten kutlama mesajı

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek radyomuzun kuruluşunun 29’uncu yıldönümü nedeniyle Yönetim Kurulu Başkanımız Fadime Akar’a bir kutlama mesajı gönderdi. Başkan Zeybek mesajında, “20 Mayıs 1995 yılında yayın hayatına başlayan Gün FM’in 29. kuruluş yıl dönümü nedeniyle tüm radyo çalışanlarınızı kutluyorum. İletişimin ve toplum ilişkilerinin önemsendiği günümüzde radyo, kamuoyu adına önemli bir işlev görmektedir. Gün FM’de […]

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek radyomuzun kuruluşunun 29’uncu yıldönümü nedeniyle Yönetim Kurulu Başkanımız Fadime Akar’a bir kutlama mesajı gönderdi.
Başkan Zeybek mesajında, “20 Mayıs 1995 yılında yayın hayatına başlayan Gün FM’in 29. kuruluş yıl dönümü nedeniyle tüm radyo çalışanlarınızı kutluyorum. İletişimin ve toplum ilişkilerinin önemsendiği günümüzde radyo, kamuoyu adına önemli bir işlev görmektedir. Gün FM’de kaliteli, tarafsız, ilkeli ve objektif yayın anlayışıyla halkın sorunlarının tespiti, dile getirilmesi ve paylaşılması adına başarılı bir radyoculuk yapmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle 29. yayın yıldönümünüzü kutlar, şahsınıza ve tüm çalışanlara başarılar dilerim” görüşlerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır