• DOLAR
  $1.779,1
 • EURO
  $0,3825
 • ALTIN
  $28.952,24
 • BIST
  101,6357
Bayan Güreşçiler iddialı

Bayan Güreşçiler iddialı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Taşoluk Belediye Spor Kulübü Güreş Antrenörü Yakup Yağcı ve Güreş Milli Sporcuları Ceren Sıla Müjde ile Meryem Sancak Gün FM’in konuğu oldular. Güreş Antrenörü Yakup Yağcı programda yaptığı değerlendirmede güreşte nice başarılara ulaşmak istediklerini söyledi. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Taşoluk Belediye Spor Kulübü Güreş Takımı olarak U 15 kategorisinde […]

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Taşoluk Belediye Spor Kulübü Güreş Antrenörü Yakup Yağcı ve Güreş Milli Sporcuları Ceren Sıla Müjde ile Meryem Sancak Gün FM’in konuğu oldular. Güreş Antrenörü Yakup Yağcı programda yaptığı değerlendirmede güreşte nice başarılara ulaşmak istediklerini söyledi.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Taşoluk Belediye Spor Kulübü Güreş Takımı olarak U 15 kategorisinde Avrupa üçüncüsü çıkardıklarını kaydeden Güreş Antrenörü Yakup Yağcı, “Edanur Ersoy isimli güreşçimiz Avrupa üçüncüsü oldu. Bu nedenle gururluyuz. Edanur gibi birçok başarılı güreşçi yetiştirmek istiyoruz. Aileler çocuklarını spora yönlendirsinler. Çocuklarımız ata sporumuz güreş ve diğer spor dallarıyla uğraştıklarında zararlı alışkanlıklardan uzak duracaklardır. Özellikle maddi imkansızlıklar nedeniyle spor yapamayan birçok çocuğumuz var. Bu sporculara da yardımcı olunmalı ve ellerinden tutulmalı. Çalışmalarımıza destek olan tüm idarecilerimize teşekkür ederim. Güzel başarılara imza atmak istiyoruz” diye konuştu.
“Bayan güreş takımının temeli ilimizde atıldı”
Bayan güreş takımının temelinin ilimizde atıldığını belirten Antrenör Yağcı güreşçi bayanların olimpiyatlara hazırlanmaları için ilimize yatılı Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nin kurulması gerektiğini söyledi.
Güreşte dereceler kazanan Milli Sporcular Ceren Sıla Müjde ve Meryem Sancak ise güreşin hayatlarına disiplin kattığını belirterek yaşıtlarını spor yapmaya davet ettiler.
Yayın gün anısına çekilen fotoğraflar ile son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır