passo
Bilişim Hayatımızın Neresinde?

Bilişim Hayatımızın Neresinde?

Gün FM’de görme engellilere yönelik yayınlanan Gönül Gözleri isimli programda bu hafta bilişim hayatımızın neresinde sorusuna cevap arandı. Kamil Miras Anadolu Lisesi-Gün FM işbirliğinde hazırlanan Gönül Gözleri isimli programda 9.sınıf öğrencileri bilişimle ilgili hazırladıkları metinleri görme engelliler için seslendirdiler. “Görme engellilere radyo programı ile edebiyat eserlerinin ulaştırılması hedefleniyor” Kamil Miras Anadolu Lisesi Türk Dili ve […]

Gün FM’de görme engellilere yönelik yayınlanan Gönül Gözleri isimli programda bu hafta bilişim hayatımızın neresinde sorusuna cevap arandı.
Kamil Miras Anadolu Lisesi-Gün FM işbirliğinde hazırlanan Gönül Gözleri isimli programda 9.sınıf öğrencileri bilişimle ilgili hazırladıkları metinleri görme engelliler için seslendirdiler.
“Görme engellilere radyo programı ile edebiyat eserlerinin ulaştırılması hedefleniyor”
Kamil Miras Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Mustafa Bağana ile Rehberlik Öğretmeni Murat Karaduman’ın koordinatörlüğünde yürütülen projede görme engellilere radyo programı ile güncel konular ve edebiyat eserlerinin ulaştırılması hedefleniyor.
Geçtiğimiz gün yayınlanan programa Cansu Belen, Elif Gülser, Yağmur Yılmaz, Mert Şanaldı, Hüma Öztabak ve Şevval Karacak isimli öğrenciler katılarak görme engelliler için bilişimle ilgili metinler seslendirdiler. Öğrenciler ayrıca hazırladıkları şiirleri de seslendirerek duygu dolu anların yaşanmasına neden oldular.
“Program Gün FM’de her Çarşamba 17.00–18.00 saatleri arasında”
Program sonrası bir değerlendirmede bulunan Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar görme engelliler için hazırlanan bu program dolayısıyla Kamil Miras Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerine teşekkür etti.
Gönül Gözleri isimli program Gün FM’de her Çarşamba 17.00–18.00 saatleri arasında yayınlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır