passo
“Bir yılda 85 bin kadına ulaştık”

“Bir yılda 85 bin kadına ulaştık”

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri Proje Yürütme Birimi’nden Muhammet Erdal ile Eğitim Birimi’nden Tülin Güler ve Uğur Dikyamaç konuk oldular. Programda 2021 yılında yapılan çalışmalar değerlendirildi. “Kültür Evlerimiz hayatın her alanına dokunuyor” Eğitim, sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetler aracılığıyla 85 bin kadına ulaştıklarını belirten […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri Proje Yürütme Birimi’nden Muhammet Erdal ile Eğitim Birimi’nden Tülin Güler ve Uğur Dikyamaç konuk oldular. Programda 2021 yılında yapılan çalışmalar değerlendirildi.

“Kültür Evlerimiz hayatın her alanına dokunuyor”

Eğitim, sosyal, kültürel ve sanatsal faaliyetler aracılığıyla 85 bin kadına ulaştıklarını belirten Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri Proje Yürütme Birimi’nden Muhammet Erdal, “Kadınlarımıza alanında uzman kişiler eğitimler veriyor. Spor ve tefsir gibi eğitimler veriliyor. Hatta Kadın Kültür Evimize nikah bile kıyıldı. Doğum günü kutlamaları da yapılıyor. Kısacası Kadın Kültür Evlerimiz hayatın her alanına dokunuyor” diye konuştu.

“Kadınlarımız eğitimlere yoğun ilgi gösteriyor”

Kadın Kültür Evleri’nde haftada yaklaşık 100 eğitim verildiğini kaydeden Eğitim Birimi’nden Uğur Dikyamaç, “Kadınlarımız eğitimlere yoğun ilgi gösteriyor. Kadın Kültür Evlerimiz dolayısıyla Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşleri Sümeyra Çiçek’e, Kadın Kültür Evleri’nden Sorumlu Vali Yardımcımız Sn. Mehmet Keklik’e ve tüm proje ekibimize teşekkür ederim” şeklinde değerlendirmede bulundu.

“Afyonkarahisar’dan doğan bir güneş”

Eğitim Birimi’nden Tülin Güler ise kadınlarımızın her alanda yanlarında olduklarını söyleyerek Kadın Kültür Evleri’nin Afyonkarahisar’dan doğan bir güneş olduğunu belirtti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır