passo
“Birçok alanda önemli çalışmalara imza attık”

“Birçok alanda önemli çalışmalara imza attık”

Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar Gün FM’in konuğu oldu. Programda yaptıkları çalışmaları anlatan Akar tiyatrodan müziğe kadar birçok alanda önemli çalışmalara imza attıklarını kaydetti. “Belediye Tiyatromuzun oyunları oldukça ilgi görüyor” Göreve geldiği günden bu yana tiyatrodan müziğe varıncaya kadar birçok alanda önemli çalışmalara imza attıklarını belirten Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal […]

Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar Gün FM’in konuğu oldu. Programda yaptıkları çalışmaları anlatan Akar tiyatrodan müziğe kadar birçok alanda önemli çalışmalara imza attıklarını kaydetti.
“Belediye Tiyatromuzun oyunları oldukça ilgi görüyor”
Göreve geldiği günden bu yana tiyatrodan müziğe varıncaya kadar birçok alanda önemli çalışmalara imza attıklarını belirten Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar, “Belediye Tiyatromuzun oyunları oldukça ilgi görüyor. Halkımızın ilgisi tiyatromuzun tüm oyunlarını kapalı gişe olarak oynamalarını sağlıyor. Tiyatro ekibimiz yakında kurulacak olan mobil çocuk tiyatrosu ile köylere ve okullara giderek çocuklarımızla tiyatroyu buluşturacak. Ayrıca çevre illere turneye gidecekler. Tiyatro adına önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz” diye değerlendirmede bulundu.
“Türk müziği tarzında faaliyette olan ülkemizde 4 koro var”
Belediye Çocuk korosunun kurulduğunu belirten Akar, “Bizim çocuk koromuz Türk müziği tarzında çalışmalar yapıyor. Bu şekilde bildiğim kadarıyla Türk müziği tarzında faaliyette olan ülkemizde 4 koro var. Ayrıca tasavvuf koromuzu kurduk. Korolarımız başarılı konserler veriyorlar ve vermeye devam edecekler” şeklinde konuştu.
“Tüm halkımızı bekliyoruz”
Şiir akşamları programlarından bahseden Akar, “Her ay bir kez Kültür Evimizde bu programları icra ediyoruz. Bugüne kadar düzenlediğimiz şiir akşamlarımız ilgi gördü. Tüm halkımızı bekliyoruz. Etkinliklerimizi Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün sosyal medya adreslerinden takip edebilirsiniz. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda daima yanımızda olan Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Zeybek’e ve Belediye yetkililerimize çok teşekkür ederim” diye konuştu.
Şehrimizin Gastronomi alanında UNESCO’nun yaratıcı şehirler ağına dahil olmasının son derece sevindirici olduğunu söyleyen Akar, Belediye olarak üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirdiklerini kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır