passo
“Biz büyük bir aileyiz”

“Biz büyük bir aileyiz”

Gün FM’de süren Turizm Saati programına Jura Termal Hotel Genel Müdürü Anıl Çelik konuk oldu. 2 yıldır Jura markasıyla hizmet verdiklerini söyleyen Otel Genel Müdürü Anıl Çelik, “Ekibimizle 2 yıldır güzel işlere imza attığımıza inanıyoruz. Gün geçtikçe daha da başarılı işler yapacağız” diye konuştu. “Zafer Bölgesel Hava limanına ise 59 km mesafedeyiz” Otelin 195 oda […]

Gün FM’de süren Turizm Saati programına Jura Termal Hotel Genel Müdürü Anıl Çelik konuk oldu. 2 yıldır Jura markasıyla hizmet verdiklerini söyleyen Otel Genel Müdürü Anıl Çelik, “Ekibimizle 2 yıldır güzel işlere imza attığımıza inanıyoruz. Gün geçtikçe daha da başarılı işler yapacağız” diye konuştu.

“Zafer Bölgesel Hava limanına ise 59 km mesafedeyiz”

Otelin 195 oda ve 400 yatak kapasitesine sahip olduğunu söyleyen Çelik, “110 personeli istihdam ediyoruz. Otelimiz Asya mimarisi içerisinde benzerlerinden ayrılan olağanüstü bir mimariye sahiptir. 4000 metrekarelik geniş bir alandaki SPA merkezimizde Afyonkarahisar’ın şifa kaynağı termal suyu ile birleştirerek misafirlerimize sunuyoruz. Şehir merkezine 8 km,  Zafer Bölgesel Hava limanına ise 59 km mesafedeyiz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

“Kurumsal bir oteliz”

Otellerinin kurumsal bir otel olduğunu belirten Çelik, “Ülkemizde Jura markasında Adana, Bodrum, Bursa ve Afyon olmak üzere hizmet veren 4 otelimiz bulunuyor. Otelimizin birbirinden farklı ve konforlu 4 salon ve 1 büyük fuaye alanı misafirlerimizin çeşitli iş ve özel toplantıları, özel davetleri ve konferansları için hazırlanmıştır. Farklı oturma düzenlerine göre ayarlanabilen salonların kapasiteleri de değişik büyüklüklerde, misafirlerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Ses sistemi ve görsel sunum sistemleri ile donatılmış toplantı ve gala salonlarımızda, en etkili buluşmaları, düğün ve toplantı organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Otelimizin A La cart bölümü olarak localarımızda hizmet veriyoruz. Bu vesileyle tüm Afyonluları otelimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

“Güler yüzlü bir hizmet anlayışımız var”

Tüm çalışanların güler yüzlü bir hizmet anlayışını benimsediğinin altını çizen Çelik, “Ekibimizle 2 yıldır güzel işlere imza attığımıza inanıyoruz. Gün geçtikçe daha da başarılı işler yapacağız. Biz büyük bir aileyiz” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır