passo
“Bizler öğrencilerimiz için örnek teşkil ediyoruz”

“Bizler öğrencilerimiz için örnek teşkil ediyoruz”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu Sandıklı Sınav Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Mustafa Çöl oldu. “Bizler eğitimci olduğumuz için bu konuda sorumluluk üstlenmeliyiz” Yaptığı çalışmalar esnasında Sandıklı’da doktora yapan kişi sayısının adrese dayalı sistemde 9 kişi olarak görüldüğü bilgisini aktaran Çöl, “Bu sayının artması gerekiyor. Bizler eğitimci olduğumuz için bu konuda sorumluluk üstlenmeliyiz. Bizler öğrencilerimiz […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu Sandıklı Sınav Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Mustafa Çöl oldu.

“Bizler eğitimci olduğumuz için bu konuda sorumluluk üstlenmeliyiz”

Yaptığı çalışmalar esnasında Sandıklı’da doktora yapan kişi sayısının adrese dayalı sistemde 9 kişi olarak görüldüğü bilgisini aktaran Çöl, “Bu sayının artması gerekiyor. Bizler eğitimci olduğumuz için bu konuda sorumluluk üstlenmeliyiz. Bizler öğrencilerimiz için örnek teşkil ediyoruz. Umarım öğrencilerimiz bizlerden daha iyi noktalara gelirler” diye konuştu.

“2005 yılında eğitime başladık”

Sandıklı’da dershanelerini 2004 yılının sonunda kurduklarını kaydeden Çöl, “2005 yılında eğitime başladık. Yaklaşık 9 yıldır eğitim veren kurumumuz ciddi başarılara imza attı. Başarımız Sandıklı derecesi, il derecesi ve Türkiye dereceleriyle perçinledik. 2010 yılında dershanemiz zirve yaparak Türkiye birincisi çıkardı. Bu bizler ve ilçemiz için büyük gurur vesilesi oldu” dedi.

“Öğrencimiz Fatih Ağbaba, Sandıklı birincisi oldu”

YGS’de soruların zor olmasına rağmen öğrencilerinin büyük başarıları olduğunu söyleyen Çöl, “LYS’de de beklediğimiz gibi öğrencilerimiz büyük başarılar elde ettiler. Öğrencimiz Fatih Ağbaba, Sandıklı birincisi oldu. İl derecesi ve Türkiye derecesi vardı. Öğrencimizi tebrik ediyorum. Başarıda emeği olan öğretmen ve velilerimizi kutluyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Program sonrası bir süre Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Çöl, Gün FM’e yayın hayatında başarılar diledi. Akar ise konuğuna programdan dolayı teşekkürlerini iletti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır