• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
“Bu başarı hepimizi gururlandırmıştır”
“Bu başarı hepimizi gururlandırmıştır”
Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında Afjet Afyonspor’un lig bitimine 2 hafta kala en yakın takipçisine 9 puan fark atarak şampiyonluğunu ilan etmesi konusu konuşuldu. Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu...
15 Nisan 2017 15:46
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programında Afjet Afyonspor’un lig bitimine 2 hafta kala en yakın takipçisine 9 puan fark atarak şampiyonluğunu ilan etmesi konusu konuşuldu.
Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Basın Odası programına Gazeteciler Ahmet Tunca, Polat Yılmaz ve Ertuğrul Sevim yorumlarıyla katıldılar.
Afjet Afyonspor’un yeniden 2.Lig’e çıkmasıyla ilgili konuşan Gazeteci İsmail Akar, “Spor Toto 3.Lig 3.Grup maçında evinde karşılaştığı Adliyespor’u 4-1 mağlup eden Afjet Afyonspor, lig bitimine 2 hafta kala en yakın takipçisine 9 puan fark atarak şampiyonluğunu ilan etti. Mor-beyazlıların şampiyonluğu ilimiz genelinde çeşitli etkinliklerle coşkuyla kutlandı. Başta futbolcularımız olmak üzere teknik heyeti, yönetimi ve takımı tüm maçlarında yalnız bırakmayan taraftarları tebrik ediyorum. Bu destek sürmeli. Takımımıza sahip çıktıkça başarı devam edecektir” diye konuştu.
“Afjet Afyonspor şehrimiz için bir heyecan, bir birleşme kapısı olmuştur”
Sporun insanları birleştirici bir etkisinin olduğunu belirten Gazeteci Ahmet Tunca, “Spor birlik ve beraberlik ruhunun oluşmasında en büyük aktivitelerden biridir. Spor dalları içerisinde en yeni diyebileceğimiz futboldur. Ama Orta Asya’da Türklerin deriden yapılmış, topa benzeyen bir gereçle futbol benzeri bir spor yaptıklarını biliniyor. Afjet Afyonspor şehrimiz için bir heyecan, bir birleşme kapısı olmuştur. Bir futbol takımının yaşatılması hiç kolay değil. Çünkü belli paralar gerekiyor. Tüm emeği geçenlere şehrimiz adına teşekkür ediyor ve kutluyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz”
Şehrimizin takımı Afjet Afyonspor’un şampiyonluğu dolayısıyla çok mutlu olduğunu belirten Gazeteci Polat Yılmaz, “Bu başarıda başta Bakanımız Veysel Eroğlu, Valimiz Aziz Yıldırım, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban ve İGM Başkanı, aynı zamanda kulüp başkanı olan Salih Sel’in payları var. Hepsine de çok teşekkür ediyoruz. Afyonspor ligdeki diğer kulüpler içerisinde orta bütçeli bir kulüp olarak başarıyı yakaladı. Bu da çok önemli. Çünkü bizden daha iyi bütçesi olan takımlar da var. Bu başarı hepimizi gururlandırmıştır. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.
“Takımımız ilimizin tutkalı oldu”
Afjet’in şehrimizin takımına sponsor olmasının önemli olduğunu belirten Gazeteci Ertuğrul Sevim, “Süper Amatör Lig denilen ligden bir takım Afjet Afyonspor oldu ve oradan 2. Lig’e kadar süren başarı gerçekleştirildi. Bu futbol tarihinde ender görülen bir başarıdır. Bu projede en büyük pay Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve İGM Başkanı Salih Sel’e aittir. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Şampiyonluk maçında tribünde tüm siyasilerimiz vardı. Siyasi görüş ve parti ayrımı gözetmeksizin herkesin bir arada sevindiği bir olay yaşadık. Buna ihtiyacımız vardı. Takımımız ilimizin tutkalı oldu” diye konuştu.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa