passo
“Bu sene Yaşlılar Haftası etkinlikleri dolu dolu geçti”

“Bu sene Yaşlılar Haftası etkinlikleri dolu dolu geçti”

18–24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası dolayısıyla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper Sezer Gün FM’in konuğu oldu. Sezer kurumunun çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. “Tüm yaşlılarımızın ellerinden öpüyor, haftalarını kutluyorum” İlimizde bulunan 4 huzurevinde ayrı zamanlarda Yaşlılar Haftası dolayısıyla çeşitli etkinlikler planlandığı bilgisini aktaran Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper Sezer, “Bu […]

18–24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası dolayısıyla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper Sezer Gün FM’in konuğu oldu.

Sezer kurumunun çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.

“Tüm yaşlılarımızın ellerinden öpüyor, haftalarını kutluyorum”

İlimizde bulunan 4 huzurevinde ayrı zamanlarda Yaşlılar Haftası dolayısıyla çeşitli etkinlikler planlandığı bilgisini aktaran Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper Sezer, “Bu haftayı etkin bir şekilde kutlayabilmek için yaşlılık olgusuna toplumun dikkatini çekecek çalışmalar yürütmekteyiz. Sayın Valimiz geçtiğimiz Cuma günü Huzurevimizi ziyaret ederek, uzun süre onlarla birlikte zaman geçirdi. Ayrıca Valimiz o günün hatırasına Huzurevi’nin bahçesine ağaç dikerek ziyaretini bir anlamda ölümsüzleştirmiş oldu. AKÜ Atatürk Sağlık Hizmetleri MYO Yaşlı Bakımı öğrencilerimizle yine Huzurevi sakinlerini buluşturduk. Öğrencilerimiz yoğun olarak katıldılar. Bu sene Yaşlılar Haftası etkinlikleri dolu dolu geçti. Destek olan tüm halkımıza teşekkür ederim. Bu vesile ile tüm yaşlılarımızın ellerinden öpüyor, haftalarını kutluyorum” diye konuştu.

“350 gün süre verilerek yer teslimi yapılmıştır”

Projeler ve yatırımlardan bahseden  İl Müdürü Alper Sezer, “İhtiyaç programı doğrultusunda tek katlı olarak 60 kapasiteli Engelsiz Yaşam Merkezi inşa edilmesine yönelik ilgili firma ile yapım sözleşmesi 18.12.2014 tarihinde imzalanmış ve yapımına esas 20.01.2015 tarihinde 350 gün süre verilerek yer teslimi yapılmıştır” bilgisini aktardı.

“Gönül Elçisi olalım, gönülleri alalım”

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlükleri bünyesinde bulunan kurumları ziyaret edenlerden Gönül Elçisi olmaları talebinde bulunan Sezer, “Ya kurumda bulunan bilgi forumlarını doldurarak ya da kurumumuzun internet sitesindeki formu doldurup Gönül Elçisi olabilirsiniz. Gönül Elçisi olalım, gönülleri alalım” dedi.

Yayın sonrası bir süre Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Sezer, Gün FM’e kurumunun faaliyetlerini kamuoyuna aktarma imkanı sunduğu için teşekkürlerini iletti. Akar ise Sezer’e başarılar diledi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır