passo
“Çay’ın sorunlarını biliyorum, çözeceğim”

“Çay’ın sorunlarını biliyorum, çözeceğim”

Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sunduğu Seçime Doğru programının konuğu CHP Çay Belediye Başkan Adayı Yaşar Çengel oldu. Daha önce Çay ilçesinde üç dönem Belediye Başkanlığı yaptığını belirten Çengel, “Çay’ın sorunlarını biliyorum ve bu sorunları çözmek için yeniden aday oldum” dedi. “Şimdi daha da güzel işler başaracağız” Adaylığının açıklandığından bu yana halktan büyük destek olduğunu […]

Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sunduğu Seçime Doğru programının konuğu CHP Çay Belediye Başkan Adayı Yaşar Çengel oldu.

Daha önce Çay ilçesinde üç dönem Belediye Başkanlığı yaptığını belirten Çengel, “Çay’ın sorunlarını biliyorum ve bu sorunları çözmek için yeniden aday oldum” dedi.

“Şimdi daha da güzel işler başaracağız”

Adaylığının açıklandığından bu yana halktan büyük destek olduğunu kaydeden Çengel, “Kazanmamız halinde çok güzel projelerimiz var. Geçmiş dönemlerdeki başkanlıklarım döneminde de çok güzel çalışmalarım oldu. İlk seçildiğimde ilçemizde Belediye binamız yoktu. Temizlik işleri için bile aracımız yoktu. İki tane atımız vardı. Onlarla temizlik yapıyorduk. Çok kısıtlı bütçelerle çalıştım. Hükümetle hiç çalışmadım. Her dönem muhalefet belediye başkanı oldum. Muhalefet olarak ilçemizde önemli işler başardık. Düğün salonu, 5 bin kişilik amfi salonu yaptık. Taşımacılık konusunda Bolvadin ve Akşehir’e muhtaçtık. 10 otobüs almıştım. Şu anda Çay Belediyesinde çalışan otobüsler benim zamanımda alındı. Çok şükür taşımacılık işini o zamanlar çözmüştük. Şimdi daha da güzel işler başaracağız. 1 Nisan sabahı yeni bir yönetim anlayışıyla Çay’ı geliştirecek ve hak ettiği konuma taşıyacağız” dedi.

“Kapım herkese açıktır”

Çay ilçesinde bulunan herkesin kendi arkadaşı ve kardeşi olduğunu belirten Çengel, “Asla aralarında ayrımcılık yapmam. Kapım herkese açıktır. Trafik düzenlemesini yeniden ele alacağız. Bizim dönemimizde yasaklar olmayacak. İlçemizin simge yapısı Çağlayan Park’ı hak ettiği konumuna yeniden taşıyacağız. Seçmenime, yöreme, arkadaşlarıma ve dostlarıma güvenim tamdır. Hepsine de saygılarımı sunarım” diye konuştu.

Çengel yayında dinleyicilerden gelen soruları da yanıtladı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır