passo
Çetinkaya’dan GÜN FM’e ziyaret

Çetinkaya’dan GÜN FM’e ziyaret

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya Afyon Gün FM’i ziyaret ederek çalışma ve projeleri hakkında bilgiler verdi. “Güzel bir gelecek Afyonkarahisar’ın olacaktır” Ziyarette konuşan Fatih Çetinkaya, “30 Mart yerel seçimlerinin ardından yapılacak çalışmalar hakkında basınımızı ve halkımızı bilgilendirmeye devam ediyoruz. Halkımızın bize gösterdiği yakınlık dolayısıyla kendilerine minnettarız. Hazırladığımız projelerle ilimizin sorunlarını kısa sürede çözeceğiz. […]

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya Afyon Gün FM’i ziyaret ederek çalışma ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

“Güzel bir gelecek Afyonkarahisar’ın olacaktır”

Ziyarette konuşan Fatih Çetinkaya, “30 Mart yerel seçimlerinin ardından yapılacak çalışmalar hakkında basınımızı ve halkımızı bilgilendirmeye devam ediyoruz. Halkımızın bize gösterdiği yakınlık dolayısıyla kendilerine minnettarız. Hazırladığımız projelerle ilimizin sorunlarını kısa sürede çözeceğiz. Güzel bir gelecek Afyonkarahisar’ın olacaktır” dedi.

Ziyaret dolayısıyla duydukları memnuniyeti dile getiren Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ise ilimizin birçok problemi olduğunu kaydederek Çetinkaya’ya başarılar diledi.

Ziyarette MHP Merkez İlçe Başkanı Alper Yağcı, MHP İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Özdinç ile partili Mehmet Karagöz’de hazır bulundu.

Samimi bir havada geçen ziyaret fotoğraf çekilmesi ile son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır