passo
CHP Merkez İlçe Yönetimi radyomuzu ziyaret etti

CHP Merkez İlçe Yönetimi radyomuzu ziyaret etti

CHP Merkez Başkanı Dr. M. Kemal Demirkırkan, yönetim kurulu üyeleri Dr. Mehmet Ecer, Kamil Göçen ve Ramazan Kirez  GÜN FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve Gazeteci İsmail Akar’ı ziyaret ettiler. Dr. Kemal Demirkırkan başkanlığındaki heyet geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden İsmail Akar’a başsağlığı dileklerini iletti. Ardından Dr. Kemal Demirkırkan burada yaptığı konuşmada “Önümüzde yerel seçimler […]

CHP Merkez Başkanı Dr. M. Kemal Demirkırkan, yönetim kurulu üyeleri Dr. Mehmet Ecer, Kamil Göçen ve Ramazan Kirez  GÜN FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve Gazeteci İsmail Akar’ı ziyaret ettiler. Dr. Kemal Demirkırkan başkanlığındaki heyet geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden İsmail Akar’a başsağlığı dileklerini iletti. Ardından Dr. Kemal Demirkırkan burada yaptığı konuşmada “Önümüzde yerel seçimler var. Biz seçimler öncesi toplumun tüm kesimlerinin düşüncelerini almaya, beklentilerini öğrenmeye çalışıyoruz. Bu ziyaretler sırasında Afyonla ilgili vizyonumuzu paylaşmaya çalışıyoruz. Öncelikli olarak şunu belirtmek isterim ki, Afyonumuz tipik bir Anadolu şehri görünümünde. Maalesef yeşil fakiri bir ilde yaşıyoruz. Çocuklar için yeterince oyun alanının, gençler ve yaşlılar için yeterince parkın olmadığı bir şehir. Afyonda şehirlilik bilinci maalesef yeterince gelişmedi. İlimizde yaşayan otuz bine yakın öğrenci için yeterince sosyal alan yaratamadık. Biz öncelikli bu sorunların çözümü için çalışıyoruz. Projeler üretiyoruz. Önümüzdeki günlerde bunları hemşerilerimizle paylaşacağız. Malesef bugüne kadar ilimiz ve vatandaşlarımız, sosyal demokrat, paylaşımcı, önce insan diyen belediyecilik hizmetleri alamadı. Bize düşen görev ilimizde sosyal demokrat belediyecilik anlayışla neler yapabileceğini anlatmak olacaktır.

Bu arada bir afyonlu olarak size de Gün FM’in yayın politikasından oldukça memnun olduğumuzu bildirmek istiyorum. Sizler yayınlarınızla sıkıntılı günlerimizde bizlere moral kaynağı oluyorsunuz. Marka olmuş söyleşi programalarınız sayesinde eğlence yanında eğitim ve kültür alanında da katkılarınızı görüyoruz. Yayınlarınızın bu doğrultuda devam etmesini dilerim.” dedi.

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ardından radyoculuk sektörünün ilimizde ve ülke genelinde yaşadığı sorunlar hakkında bilgiler verdi. “Radyo yayınlarında seçkin müzik eserlerini dinletirken dinleyicilerimizi bilgilendirmeyi de amaçlıyoruz. “ dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır