passo
Çınaroğlu: “Gazlıgöl misafirlerini bekliyor”

Çınaroğlu: “Gazlıgöl misafirlerini bekliyor”

İHATO (Uluslararası Helal Turizm Derneği) Genel Başkan Yardımcısı ve Grand Özgül Termal Tatil Köyü Genel Müdürü Süleyman Çınaroğlu Gün FM’in konuğu oldu. Çınaroğlu programda çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. “Tüm hijyen tedbirlerini aldık” Turizm sektörünün pandemi nedeniyle zor günler geçirdiğini belirten Çınaroğlu, “Bizler her şeye rağmen misafirlerimizi olması gerektiği şekilde ağırlamaya devam ediyoruz. Tüm hijyen […]

İHATO (Uluslararası Helal Turizm Derneği) Genel Başkan Yardımcısı ve Grand Özgül Termal Tatil Köyü Genel Müdürü Süleyman Çınaroğlu Gün FM’in konuğu oldu. Çınaroğlu programda çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

“Tüm hijyen tedbirlerini aldık”

Turizm sektörünün pandemi nedeniyle zor günler geçirdiğini belirten Çınaroğlu, “Bizler her şeye rağmen misafirlerimizi olması gerektiği şekilde ağırlamaya devam ediyoruz. Tüm hijyen tedbirlerini aldık. Misafirlerimiz gönül rahatlığı ile tesisimizde konaklayabilirler. Tüm çalışanlarımızla büyük bir aileyiz. Misafirlerimiz tesisimizde gönüllerinden geçtiği bir tatil geçirebilirler” şeklinde konuştu.

“7’den 77’ye tüm yaş grubuna hitap ediyoruz”

Gazlıgöl’ün şifalı sularının sağlığa olumlu etkisinin bulunduğunun altını çizen Çınaroğlu, “Termal turizmden eskiden yoğun olarak belli bir yaş grubu faydalanıyordu. Artık her yaş grubuna hitap eden aktiviteler mevcut. 7’den 77’ye tüm yaş grubundaki misafirlerimizi Gazlıgöl’ün şifalı sularından faydalanmak için bekliyoruz. Bir kez konaklayan misafirlerimiz devamlı gelmek istiyorlar. Bu da bizleri mutlu ediyor” diye değerlendirmede bulundu.

Uluslararası Helal Turizm Derneği olarak çalışmalarından da söz eden Çınaroğlu turizm alanında çalışmak isteyen gençlere bu sektörü tavsiye etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır