passo
Çobanlar’da güzel şeyler oluyor

Çobanlar’da güzel şeyler oluyor

Çobanlar Kaymakamı Mücahit Öztürk Gün FM ekibini Çobanlar Kadın Kültür Evi, saksı ve hediyelik eşya üretim atölyesi ve serayı gezdirerek yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve ekibi önce Çobanlar Kaymakamı Mücahit Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Burada ilçede yaptıkları çalışmalara değinen Öztürk, Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş ile ilçede […]

Çobanlar Kaymakamı Mücahit Öztürk Gün FM ekibini Çobanlar Kadın Kültür Evi, saksı ve hediyelik eşya üretim atölyesi ve serayı gezdirerek yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.
Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve ekibi önce Çobanlar Kaymakamı Mücahit Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Burada ilçede yaptıkları çalışmalara değinen Öztürk, Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş ile ilçede uyum içinde önemli çalışmalara imza attıklarını kaydetti.
İlk ziyaret Çobanlar Kadın Kültür Evi’ne yapıldı
Daha sonra Çobanlar Kadın Kültür Evini ziyaret eden Kaymakam Öztürk ve Gün FM ekibi burada bulunan kadınlarla sohbet ederek katılımcı kadınların memnuniyetine şahit oldular. Hem Kaymakam Öztürk hem de Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar Kadın Kültür Evleri projesini hayata geçiren Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşleri Sümeyra Çiçek’e teşekkür ederek, kadın emeğinin değerlendirilmesinin önemine işaret ettiler.
Dekoratif saksı ve hediyelik eşya üretiliyor
Konuklarına Çobanlar Kadın Kooperatifi’nce işletilen Kadın Kültür Evi’nin alt katında bulunan saksı ve hediyelik eşya üretim atölyesini de gezdiren Çobanlar Kaymakamı Mücahit Öztürk yapılan üretimlerle ilgili bilgiler aktardı. Sukulent bitkisi için dekoratif saksı ve birçok hediyelik eşya üreten kadınlar kendilerine destekleri dolayısıyla Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşleri Sümeyra Çiçek ile Çobanlar Kaymakamı Mücahit Öztürk ve Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş’a teşekkür ettiler. Üretim yapan kadınlar aldıkları yoğun sipariş dolayısıyla üretimlere hız verdiklerini kaydettiler.
Serada sukulent bitkisi yetiştiriliyor
En son sukulent bitkisinin yetiştirildiği serayı gezen Gün FM ekibi burada yapılan üretimle ilgili Çobanlar Kaymakamı Mücahit Öztürk ve görevli Ziraat Mühendisi’nden bilgi aldılar.
Yaptıkları ziyareti değerlendiren Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, Çobanlar’da güzel bir değişim gördüklerini kaydederek Kaymakam Mücahit Öztürk’ün şahsında tüm emek verenlere tebriklerini iletti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır