passo
“Çobanlar’ın saksıları 81 ile ulaştı”

“Çobanlar’ın saksıları 81 ile ulaştı”

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Çobanlar Kadın Kültür Evi Müdiresi Şevin Sıla Görmüş ve Çobanlar Kadın Kooperatifi Başkanı Nermin Denk konuk oldu. “Kadınlarımız programlarımıza ilgi gösteriyor” Çobanlar Kadın Kültür Evi’nin çalışmalarına pandemi kurallarına uygun olarak devam ettiğini belirten Çobanlar Kadın Kültür Evi Müdürü Sıla Görmüş, “Kadın Kültür Evleri […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Çobanlar Kadın Kültür Evi Müdiresi Şevin Sıla Görmüş ve Çobanlar Kadın Kooperatifi Başkanı Nermin Denk konuk oldu.

“Kadınlarımız programlarımıza ilgi gösteriyor”

Çobanlar Kadın Kültür Evi’nin çalışmalarına pandemi kurallarına uygun olarak devam ettiğini belirten Çobanlar Kadın Kültür Evi Müdürü Sıla Görmüş, “Kadın Kültür Evleri kadınlarımız için düşünülmüş çok yararlı bir proje. Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşleri Sümeyra Çiçek başta olmak üzere Çobanlar İlçe Kaymakamımız Mücahit Öztürk ve Çobanlar Belediye Başkanımız Ali Altuntaş’a ve tüm emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Kadınlarımız programlarımıza ilgi gösteriyorlar. Eğitimden spora varıncaya kadar geniş yelpazede faaliyetler düzenliyoruz. Mesela geçenlerde bugüne kadar hiç doğum günü kutlanmamış bir katılımcımızın doğum gününü kutladık. Sevinçten gözyaşlarına engel olamadı. Bu bizi de çok mutlu etti” diye konuştu.

“Dekoratif saksılarımız çok ilgi görüyor”

Serada üretilen sukulent çiçeklere saksı yaptıklarını söyleyen Çobanlar Kadın Kooperatifi Başkanı Nermin Denk, “Dekoratif saksılarımız çok ilgi görüyor. Üretimlerimizi çeşitlendirerek devam ediyoruz. Birçok projemiz var.Çalışan kadınlarımız çok mutlu. Onların aile bütçelerine küçük birer katkı sunmalarını sağlamak bence çok anlamlı. Amacımız en fazla sayıda kadınımızı istihdam edebilmek. Tek bir elden değil, hep bir elden üretmeye devam edeceğiz.  İyi ki Kadın Kooperatiflerimiz var. Dekoratif saksılarımız 81ilimize de ulaştı” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır