passo
Çobanlarlı kadınlar tekstilde destan yazıyor

Çobanlarlı kadınlar tekstilde destan yazıyor

Gün FM ekibi Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş’ı makamında ziyaret ederek, Çobanlar Belediyesi ve SİNPA Tekstil işbirliğiyle kurulan tekstil fabrikasını gezdiler. Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve arkadaşlarına teşekkür etti. Akar ise Başkan Altuntaş’a çalışmalarında başarılar diledi. Gün FM ekibi tekstil fabrikasını gezdi […]

Gün FM ekibi Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş’ı makamında ziyaret ederek, Çobanlar Belediyesi ve SİNPA Tekstil işbirliğiyle kurulan tekstil fabrikasını gezdiler.

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve arkadaşlarına teşekkür etti. Akar ise Başkan Altuntaş’a çalışmalarında başarılar diledi.

Gün FM ekibi tekstil fabrikasını gezdi

Başkan Altuntaş daha sonra Gün FM ekibini Çobanlar Belediyesi ve SİNPA Tekstil işbirliğiyle kurulan tekstil fabrikasını gezdirdi.

Fabrikada heyete SİNPA Tekstil Yetkilisi Mahmut Çelik çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktardı. Çelik fabrikada ağırlıklı olarak Çobanlarlı kadınların çalıştığını ve üretilen ürünlerin hem yurtiçi hem de yurtdışına gönderildiğini söyledi. Çelik Sinanpaşa ilçesinde de bir fabrikalarının daha bulunduğunu sözlerine ekledi.

Fabrikada çalışan kadınlar ise Çobanlar’a böyle bir yatırımı kazandıran Başkan Altuntaş ve fabrika yetkililerine minnettar olduklarını kaydettiler.

“Darısı tüm ilçelerimize”

Fabrika gezisi sonrası hem Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş’ı hem de SİNPA Tekstil Yetkilisi Mahmut Çelik’i tebrik eden Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, “Bu tür yatırımlar hem vatandaşlarımıza iş kapısı hem de ilçe ekonomisine destek sağlıyor. Darısı tüm ilçelerimize” diye konuştu.

Ziyarette Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın yanı sıra Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir ve Gün FM Yetkilisi Nur Göçen de hazır bulundular.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır