• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
Coşkun Sabah konserine herkes davetli
Coşkun Sabah konserine herkes davetli
Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu Afyon Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt oldu. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in hazırlayıp sunduğu Gündem programında konuşan Yurt, 16...
12 Kasım 2014 15:51
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu Afyon Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Mesut Yurt oldu.

Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in hazırlayıp sunduğu Gündem programında konuşan Yurt, 16 Kasım Pazar günü Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak olan Coşkun Sabah konserine tüm halkımızın davetli olduğunu söyledi.

“Engelliler kendilerine inansınlar”

Engelli vatandaşlarımızın evlerinde tek başına oturmamaları gerektiğini belirten Yurt, “Kendilerine inansınlar. Mutlaka evlerinden çıkıp eğitimlerini tamamlasınlar. Bu konuda ailelere büyük görevler düşüyor. Engelli çocuklarından utanmasınlar, onları saklamasınlar. Engelli çocuklarının sosyal yaşama katılmalarına vesile olsunlar. Şans tanındığında tüm engellilerimiz her türlü işte başarılı olacaklardır” şeklinde konuştu.

“Konserimiz 16 Kasım Pazar günü saat 19.00’da”

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ünlü sanatçı Coşkun Sabah’ın katılacağı bir konser düzenlediklerini kaydeden Yurt, “Konserimiz 16 Kasım Pazar günü saat 19.00’da Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek. Ücretsiz olan konserimize tüm halkımızı bekliyoruz. Şarkılarıyla herkesin gönlünü kazanmış olan değerli sanatçı Coşkun Sabah’ın konserini düzenlenmesinde bize en büyük katkıyı Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban sundu. Sayın Başkanımıza bizlere sunduğu destek dolayısıyla teşekkür ediyorum. Engelli vatandaşlarımızla dayanışma için herkesi konserimize davet ediyorum” diye değerlendirmede bulundu.

“Münevvere Yılmaz sponsor bulamıyor”

Afyonlu engelli sporcu Münevvere Yılmaz’ın ülkemizi gülle atmada temsil etmesine rağmen çalışmalarında sponsor desteği alamadığını söyleyen Yurt, “Bu konu bizleri çok üzüyor. Bu konuyu da kamuoyunun dikkatine sunuyorum” dedi.

Yayın sonrası bir süre Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Yurt, kendilerine sunduğu destek dolayısıyla Akar’a teşekkürlerini sundu. Akar ise her zaman engellilerin yanlarında olduklarını kaydederek herkesi konserde engellilerimizle dayanışmaya çağırdı.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa