passo
Cuma Sohbeti 2.yılını doldurdu

Cuma Sohbeti 2.yılını doldurdu

Gün FM’de her Cuma yayınlanan Cuma Sohbeti programı 2.yılını doldurdu. Programda her hafta farklı dini konularda dinleyicilerini bilgilendiren İlahiyatçı-Eğitimci Lokman Özkul ve İbrahim Şimşek ile Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, Gün FM Sahibi Gazeteci İsmail Akar ve Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir programın 2.yılını doldurması nedeniyle bir pasta keserek küçük bir […]

Gün FM’de her Cuma yayınlanan Cuma Sohbeti programı 2.yılını doldurdu.
Programda her hafta farklı dini konularda dinleyicilerini bilgilendiren İlahiyatçı-Eğitimci Lokman Özkul ve İbrahim Şimşek ile Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, Gün FM Sahibi Gazeteci İsmail Akar ve Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir programın 2.yılını doldurması nedeniyle bir pasta keserek küçük bir kutlama yaptılar.
Ara vermeden 2 yıl her Cuma dinleyicilerine seslenmekten mutlu olduklarını kaydeden İlahiyatçı-Eğitimci Lokman Özkul daha nice uzun yıllar programa devam etmeyi dilediklerini söyledi. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ise radyoya emek veren herkesle bir aile sıcaklığı içinde çalıştıklarını belirterek Cuma Sohbeti’nin dini konularda kamuoyuna faydalı bilgiler sunduğunu söyledi.
Programın ilk sezonunda her hafta katılarak dinleyicileri bilgilendiren Eğitimci Ramazan Aydoğan ise rahatsızlığı dolayısıyla kutlamaya katılamadı.
Cuma Sohbeti her Cuma Gün FM’de saat 17.00’de yayınlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır