passo
Cuma Sohbeti 7 yaşında

Cuma Sohbeti 7 yaşında

Gün FM’de yayınlanan Cuma Sohbeti programının 7. yılına girmesi nedeniyle pasta kesilerek küçük bir kutlama yapıldı. İlahiyatçı-Eğitimci Lokman Özkul ve Fehmi Sağbilge’nin birlikte hazırlayıp sundukları program her Cuma dini konularda dinleyicilerini bilgilendiriyor. Programa Özkul ve Sağbilge’nin dışında din görevlileri de Kuran-ı Kerim tilaveti ve ilahileriyle katkı sunuyorlar. Programın 7.yıl pastasını İlahiyatçı-Eğitimci Lokman Özkul ve Fehmi […]

Gün FM’de yayınlanan Cuma Sohbeti programının 7. yılına girmesi nedeniyle pasta kesilerek küçük bir kutlama yapıldı.
İlahiyatçı-Eğitimci Lokman Özkul ve Fehmi Sağbilge’nin birlikte hazırlayıp sundukları program her Cuma dini konularda dinleyicilerini bilgilendiriyor. Programa Özkul ve Sağbilge’nin dışında din görevlileri de Kuran-ı Kerim tilaveti ve ilahileriyle katkı sunuyorlar.
Programın 7.yıl pastasını İlahiyatçı-Eğitimci Lokman Özkul ve Fehmi Sağbilge, Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, Din Görevlileri Veysel Yüksel ve Muammer Çelik ile Gün FM genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir birlikte kestiler.
Programa emek veren isimler daha nice uzun yıllar programı sürdürmek istediklerini söylediler. Etkinlik gün anısına fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır