• DOLAR
  $4.021,2700
  ( ₺9,74 )
 • EURO
  $1,0906
  %1,21
 • ALTIN
  $60.921,9200
  %1,79
 • BIST
  93,6133
  ( ₺0,16 )
“Cumhuriyet gençliğe emanet”

“Cumhuriyet gençliğe emanet”

Gün FM’de Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla özel bir yayın gerçekleştirildi. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in hazırlayıp sunduğu yayının konuğu Atatürk İlköğretim Okulu 2.sınıf öğrencisi Irmak Çınar oldu. “Herkesin bayramını kutluyorum” Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla çok mutlu olduğunu söyleyen minik Irmak, “Atatürk’e bize Cumhuriyet’i armağan ettiği için ne kadar teşekkür etsek azdır. Cumhuriyet bizlere emanettir. Herkesin […]

Gün FM’de Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla özel bir yayın gerçekleştirildi.

Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in hazırlayıp sunduğu yayının konuğu Atatürk İlköğretim Okulu 2.sınıf öğrencisi Irmak Çınar oldu.

“Herkesin bayramını kutluyorum”

Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla çok mutlu olduğunu söyleyen minik Irmak, “Atatürk’e bize Cumhuriyet’i armağan ettiği için ne kadar teşekkür etsek azdır. Cumhuriyet bizlere emanettir. Herkesin bayramını kutluyorum” dedi. Irmak Çınar daha sonra Cumhuriyet isimli şiirini okudu.

Program esnasında Irmak’ın annesi ve yakınları da hazır bulundu.

Programın ardından konuklarıyla bir süre görüşen Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, konuklarına teşekkür ederek, Cumhuriyetin 90.yıldönümünü kutladı.

Program Atatürk ve Cumhuriyet’le ilgili şarkıların yayınlanmasıyla son buldu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır