passo
“Cumhuriyet yürüyüşüne tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz”

“Cumhuriyet yürüyüşüne tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz”

Afyonkarahisar Cumhuriyet Platformu Başkanı Veli Cengiz ve Platform Üyesi Lütfiye Polat Gün FM’in konuğu oldular. Cengiz ve Polat tüm Afyonkarahisar halkını 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle düzenledikleri yürüyüşe davet ettiler. Afyonkarahisar Cumhuriyet Platformu olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle saat 14.30’da İmaret Camii önünden başlayan bir yürüyüş düzenlediklerini söyleyen Platform Başkanı Veli Cengiz, “Yürüyüşümüzde büyük […]

Afyonkarahisar Cumhuriyet Platformu Başkanı Veli Cengiz ve Platform Üyesi Lütfiye Polat Gün FM’in konuğu oldular. Cengiz ve Polat tüm Afyonkarahisar halkını 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle düzenledikleri yürüyüşe davet ettiler.
Afyonkarahisar Cumhuriyet Platformu olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle saat 14.30’da İmaret Camii önünden başlayan bir yürüyüş düzenlediklerini söyleyen Platform Başkanı Veli Cengiz, “Yürüyüşümüzde büyük bir Türk bayrağı açacağız. Tüm katılımcılar şanlı bayrağımızın altında Anıt Park’a kadar yürüyecekler. Anıt Parkta ise Afyonlu efelerimizin küçük bir gösterileri olacak. Cumhuriyet en büyük erdemdir. Kimsesizlerin kimsesidir. Yürüyüşümüzde Afyonkarahisar Valimiz Sn. Gökmen Çiçek, siyasi parti yetkililerimiz, sivil toplum temsilcilerimiz hep birlikte olacağız. Kısacası devlet ve millet elele olacak. Tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” diye konuştu.
Afyonkarahisar Cumhuriyet Platformu Üyesi Lütfiye Polat ise annelere seslenerek çocuklarıyla birlikte yürüyüşe katılmaları çağrısı yaptı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır