passo
“ÇYDD’nin yemeğine İrfan Değirmenci katılacak”

“ÇYDD’nin yemeğine İrfan Değirmenci katılacak”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Afyonkarahisar Şube Gönüllüsü Emel Ecer konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir ve Programcı Arzu Ertaş’ın sorularını yanıtlayan Ecer 31 Mart Cuma akşamı Gazeteci İrfan Değirmenci’nin konuk olarak katılacağı birlik ve beraberlik yemeğine herkesi davet etti. “İmkanı olmayan gençlerimizin okuyabilmeleri için burs […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Afyonkarahisar Şube Gönüllüsü Emel Ecer konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir ve Programcı Arzu Ertaş’ın sorularını yanıtlayan Ecer 31 Mart Cuma akşamı Gazeteci İrfan Değirmenci’nin konuk olarak katılacağı birlik ve beraberlik yemeğine herkesi davet etti.
“İmkanı olmayan gençlerimizin okuyabilmeleri için burs veriyoruz”
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin misyonundan bahseden Dernek Gönüllüsü Emel Ecer, “Misyonumuz Atatürk ilke ve devrimlerini ve Cumhuriyetin kazanımlarını koruma yolunda, bilimsel düşünme ve sorgulama yetilerini geliştiren, insan haklarına saygılı, çağdaş bir yaşam ve eğitim için çözüm üretmek ve kamuoyu oluşturmaktır. Derneğimizin omurgası, gönüllülük temelinde çalışan profesyonel insanlar üzerine oluşturulmuş olup, gelir kaynağı toplanan bağışlardır. Eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanması, kız çocuklarının okutulması ve meslek edindirilmesi amacımızdır. Bu anlamda imkanı olmayan gençlerimizin okuyabilmeleri için burs veriyoruz. Bu anlamda imkanı olan herkesi burs verme noktasında bizlere destek olmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.
“Gazeteci İrfan Değirmenci yemeğimize katılacak”
Birlik ve beraberlik yemeklerinin Gazeteci İrfan Değirmenci’nin katılımıyla 31 Mart Cuma akşamı saat 19.30’da Çakmak Otel’de yapılacağını belirten Ecer, “Yemeğimize katılmak isteyenler davetiyelerini derneğimizden alabilirler. Gecede aslen Afyonkarahisarlı olan Gazeteci İrfan Değirmenci katılan konuklarımızla buluşacak. Aynı zamanda kitaplarını da imzalayacak. Derneğimizin birlik ve beraberlik yemeğine herkesi bekliyoruz” dedi.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Ecer yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise Ecer’e çalışmalarında başarılar diledi.
Yayın esnasında derneğin iki gönüllü çalışanı da Ecer’e eşlik ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır