passo
“Daima gençlerimizin yanındayız”

“Daima gençlerimizin yanındayız”

Gün FM’de yayınlanan Eğitim Saati programına Sınav Kurs Merkezi Müdürü Zeki Çolak ve Eğitim Koordinatörü Hüseyin Bayrak konuk oldular. Çolak ve Bayrak programda eğitimle ilgili değerlendirmelerde bulundular. Pandemi sürecinde yüz yüze eğitimin öneminin anlaşıldığını kaydeden Sınav Kurs Merkezi Eğitim Koordinatörü Hüseyin Bayrak, “Yüz yüze eğitim ortamında akran etkileşimi sosyal ve akademik gelişimi destekler. Okul ve […]

Gün FM’de yayınlanan Eğitim Saati programına Sınav Kurs Merkezi Müdürü Zeki Çolak ve Eğitim Koordinatörü Hüseyin Bayrak konuk oldular. Çolak ve Bayrak programda eğitimle ilgili değerlendirmelerde bulundular.

Pandemi sürecinde yüz yüze eğitimin öneminin anlaşıldığını kaydeden Sınav Kurs Merkezi Eğitim Koordinatörü Hüseyin Bayrak, “Yüz yüze eğitim ortamında akran etkileşimi sosyal ve akademik gelişimi destekler. Okul ve sınıf ortamında olmak, akranlarıyla etkileşim kurma fırsatı sağlar. Bu etkileşim benlik algısının gelişimi, özgüven gelişimi ve bir kimlik inşa etmede hayati önem taşır” diye konuştu.

“Z kuşağına güveniyorum”

Z kuşağı diye nitelendirilen günümüz gençlere güvendiğini söyleyen Sınav Kurs Merkezi Müdürü Zeki Çolak, “Gençlerimiz teknolojiden faydalanarak güzel işlere imza atıyorlar. Disiplinli çalışmaları neticesinde başarıyı yakalayacaktır. Geleceğimizi teslim edeceğimiz gençlerimiz sınavlara hazırlanma sürecinde dikkatli çalışsınlar. Bizler de Sınav Kurs Merkezi olarak daima gençlerimizin yanındayız” şeklinde değerlendirmede bulundu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır