• DOLAR
  $4.357,3100
 • EURO
  $0,8323
 • ALTIN
  $51.030,0000
 • BIST
  96,2348
“Daima vatandaşımızın yanındayız”

“Daima vatandaşımızın yanındayız”

Afyonkarahisar Valiliği ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Aile Saati programına Afyonkarahisar İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Erkan Tanyeri konuk oldu. Tanyeri programda ailenin önemi ve kurumunun çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Afyonkarahisar İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın hayatının her anında yanında olduklarını kaydeden Afyonkarahisar İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Erkan Tanyeri, “Tüm işlemleri hızlı […]

Afyonkarahisar Valiliği ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Aile Saati programına Afyonkarahisar İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Erkan Tanyeri konuk oldu. Tanyeri programda ailenin önemi ve kurumunun çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Afyonkarahisar İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın hayatının her anında yanında olduklarını kaydeden Afyonkarahisar İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Erkan Tanyeri, “Tüm işlemleri hızlı ve etkin bir şekilde yürütüyoruz. Bu bizim temel vazifemiz olmuştur ve olmaya devam edecektir” diye konuştu.
“Pasaport ve sürücü belgesini biz veriyoruz”
Daha önce Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen pasaport ve sürücü belgesi işlemlerinin 2 Nisan 2018 tarihinden itibaren Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü tarafından yürütüldüğünü kaydeden Tanyeri, “Pasaport ve sürücü belgesi iş ve işlemleri merkez ve 17 ilçemizde vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. Ayrıca Müdürlüğümüzün hizmet alanına giren 29 farklı işlem e-devlet üzerinden hizmete açılarak vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak hedeflenmiştir” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Toplumumuzun en küçük birimi aile”
Ailenin önemine değinen Tanyeri,“Toplumumuzun en küçük birimi olan aile, milletimizi ayakta tutan en temel değerdir. Aile duyguların şekillendiği, davranışların biçimlendiği, örf ve kültürün öğrenildiği bir eğitim yuvasıdır. Tarihe baktığımızda, toplumların ve devletlerin ayakta kalması, varlığını devam ettirmesi, aile yapısının sağlamlığı ile mümkün olmuştur. Aile kurumunda bir çözülme yaşanırsa, yaşadığımız ortamda bu durumdan etkilenir” şeklinde konuştu.
Afyonkarahisar Valiliği ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Aile Saati programı on beş günde bir Gün FM’de yayınlanıyor ve programda ailenin önemi konuşuluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır