passo
Demirdağ’dan 8 Mart’a özel etkinlik

Demirdağ’dan 8 Mart’a özel etkinlik

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadınlara yönelik bir gece düzenleyen Mucize Evi İşletmecisi Pınar Demirdağ konuk olarak katıldı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ilimizde bir termal otelde gece düzenlediğini söyleyen Demirdağ, “8 Mart kadınlarımızın sıkıntılarının dillendirildiği ve hayatımızdaki önemlerinin altının çizildiği bir gün. Tarihçesine baktığımızda ortaya çıkışı yaşanan […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadınlara yönelik bir gece düzenleyen Mucize Evi İşletmecisi Pınar Demirdağ konuk olarak katıldı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ilimizde bir termal otelde gece düzenlediğini söyleyen Demirdağ, “8 Mart kadınlarımızın sıkıntılarının dillendirildiği ve hayatımızdaki önemlerinin altının çizildiği bir gün. Tarihçesine baktığımızda ortaya çıkışı yaşanan bir acıya dayanıyor. Ben de hem bu günün öneminin fark edilmesi adına hem de kadın dayanışması adına güzel bir gece organize ettim. Talebin fazlalığı beni çok mutlu etti. Kadınlarımız beni yalnız bırakmadılar. Cuma akşamı ilimizin güzide termal otellerinden birinde kadınlarımızla buluşacağız. Bizler hazırlıklarımızı tamamladık ve heyecanla 8 Mart akşamını bekliyoruz” diye konuştu.

“Hayallerinizin peşinden gidin”

Kadınlara hayallerinin peşinden gitmeleri çağrısında bulunan Demirdağ kadın emeğinin sindiği her işin başarıyla sonuçlanacağını söyledi.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Demirdağ yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise Demirdağ’a kadın dayanışmasının önemini aktararak çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır