passo
Demirkırkan: “Ekonomik sıkıntılar çözülmeli”

Demirkırkan: “Ekonomik sıkıntılar çözülmeli”

CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Kemal Demirkırkan Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu oldu. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Demirkırkan gündeme ilişkin değerlendirmede bulundu. “Esnaflar, işadamları, çiftçiler sıkıntı içerisinde” 9-10 Ağustos tarihlerinde Çanakkale’de partisinin İl Başkanları toplantısına katıldığını kaydeden Demirkırkan, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ve tüm il başkanlarımızın bir araya geldiği verimli […]

CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Kemal Demirkırkan Gün FM’de yayınlanan Gündem programının konuğu oldu. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Demirkırkan gündeme ilişkin değerlendirmede bulundu.
“Esnaflar, işadamları, çiftçiler sıkıntı içerisinde”
9-10 Ağustos tarihlerinde Çanakkale’de partisinin İl Başkanları toplantısına katıldığını kaydeden Demirkırkan, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ve tüm il başkanlarımızın bir araya geldiği verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Bende toplantıda bir konuşma yaptım. Bu konuşmamda ekonomiyle ilgili yaşanan sıkıntıların görmezden gelinmemesi gerektiğini vurguladım. 15 Temmuz darbe girişimi konusu son derece önemli ama bu arada ekonomik sıkıntılar da ihmal edilmemeli. Esnaflar, işadamları, çiftçiler sıkıntı içerisinde. Bir an önce bu sıkıntıların çözümü için uğraşılmalı” diye konuştu.
“Meydanda halkımıza diğer partilerin il başkanlarıyla birlikte hitap ettik”
15 Temmuz darbe girişimi sonrası siyasilerin ılımlı bir söylem içinde olmalarının vatandaş tarafından da olumlu karşılandığını belirten Demirkırkan, “Bizlerde CHP olarak Anıt Park’a Sn. Valimizin davetiyle gittik ve meydanda halkımıza diğer partilerin il başkanlarıyla birlikte hitap ettik. Bu vesile ile darbe girişimi esnasında hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” diye görüşlerini ifadelendirdi.
“Kılıçdaroğlu’nu davet ettik”
25 Ağustos’da Şuhut’tan Kocatepe’ye düzenlenecek olan Zafer Yolu yürüyüşüne Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu bizzat davet ettiğini belirten Demirkırkan, “Kendisi de programı mümkün olursa katılacağını belirtti. Bizler Ulu Önderin izinde bu yıl da yine Kocatepe’ye yürüyeceğiz” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan Akar’a yayın dolayısıyla teşekkürlerini iletti. Akar ise Demirkırkan’a başarılar diledi.
Yayın esnasında CHP İl Yönetim Kurulu üyeleri Kamil Göçen ile Ramazan Kirez de hazır bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır