passo
“Depremzedelere ihtiyaç malzemeleri gönderdik”

“Depremzedelere ihtiyaç malzemeleri gönderdik”

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Emirdağ Kadın Kültür Evi Müdiresi Zehra Sert Öz, Kadın Kooperatifi Başkanı Elif Akkaya ve Kooperatif Başkan Yardımcısı Yasemin Kaya konuk oldu. “İyi günde de kötü günde de yanınızdayız” Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyen Emirdağ Kadın Kooperatifi Başkanı Elif […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Emirdağ Kadın Kültür Evi Müdiresi Zehra Sert Öz, Kadın Kooperatifi Başkanı Elif Akkaya ve Kooperatif Başkan Yardımcısı Yasemin Kaya konuk oldu.

“İyi günde de kötü günde de yanınızdayız”

Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyen Emirdağ Kadın Kooperatifi Başkanı Elif Akaya, “Bizler depremi duyar duymaz depremden etkilenen vatandaşlarımız için yün atkı ve bere, polar battaniye ve bere gibi el emeği ürünlerimizi hemen deprem bölgesine ulaştırdık. Bu süreçte bizlere destek veren tüm Emirdağlı yöneticilerimize ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Biz hem iyi, hem de kötü günde vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“Faaliyetlere ilgi yoğun”

Emirdağlı kadınlarımızın Kadın Kültür Evi’nin faaliyetlerine yoğun ilgi gösterdiğini vurgulayan Emirdağ Kadın Kültür Evi Müdiresi Zehra Sert Öz, “Başta Sayın Valimiz Kübra Güran Yiğitbaşı olmak üzere Emirdağ Kaymakamımız Osman Bilici ve Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu’ya katkıları nedeniyle çok teşekkür ederiz. Kültür Evimizde kadınlarımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz” dedi.

Tüm kadınlara emeklerini değerlendirmeleri çağrısında bulunan Kooperatif Başkan Yardımcısı Yasemin Kaya, tüm kadınları Kadın Kültür Evi ve Kooperatifine davet etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır