passo
Derneğimiz tüm Afyonlulara hitap ediyor

Derneğimiz tüm Afyonlulara hitap ediyor

Tüm Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Taner Bayrak ve Genel Sekreter Abdullah Türkyılmaz Gün FM’in konuğu oldu. 2020 yılından bu yana derneğin faaliyette olduğunu söyleyen Tüm Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Taner Bayrak, “Derneğimiz tüm Afyonlulara hitap ediyor. Özellikle İstanbul’da okuyan Afyonlu öğrencilerimizle tanışıp onlara yardımcı olmak istiyoruz. Yabancı […]

Tüm Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Taner Bayrak ve Genel Sekreter Abdullah Türkyılmaz Gün FM’in konuğu oldu.
2020 yılından bu yana derneğin faaliyette olduğunu söyleyen Tüm Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Taner Bayrak, “Derneğimiz tüm Afyonlulara hitap ediyor. Özellikle İstanbul’da okuyan Afyonlu öğrencilerimizle tanışıp onlara yardımcı olmak istiyoruz. Yabancı dil öğrenmek isteyen hemşerilerimiz için güzel bir proje geliştirdik. Kısacası Afyon’u her anlamda tanıtmak ve hemşerilerimizle bir arada olmak için faaliyetlerimize devam ediyoruz” diye konuştu.
Genel Sekreter Abdullah Türkyılmaz ise Afyonkarahisar’ın kültürünün bambaşka olduğunu ve bu kültürü herkese tanıtmak istediklerini söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır