passo
“Derneğimize herkesi bekliyoruz”

“Derneğimize herkesi bekliyoruz”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Küçük Dokunuşlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Nuriye Kocausta konuk oldu. Kocausta programda derneğin amacının kimsesiz çocuklara, hayata tutunmaya çalışan kadınlara ve yaşlılara destek sağlamak, hayatlarına küçük dokunuşlar yapmak olduğunu söyledi. “Küçük Dokunuşlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği toplumun dezavantajlı gruplarına destek sağlayarak, hayata tutunmalarını desteklemek ve onlara umut vermek, yaşamlarını […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Küçük Dokunuşlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Nuriye Kocausta konuk oldu. Kocausta programda derneğin amacının kimsesiz çocuklara, hayata tutunmaya çalışan kadınlara ve yaşlılara destek sağlamak, hayatlarına küçük dokunuşlar yapmak olduğunu söyledi.
“Küçük Dokunuşlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği toplumun dezavantajlı gruplarına destek sağlayarak, hayata tutunmalarını desteklemek ve onlara umut vermek, yaşamlarını iyileştirmektir” diyen Kocausta, “Derneğimizin vizyonu hayata tutunmaya çalışan kişilere destek olmak, onları topluma entegre kazandırmaktır. Uzun vadede derneğimizi toplumun tüm kesimlerine yardım eden bir dernek haline getirmek istiyoruz. Destekçilerimizin sayesinde ilerleyen zamanlarda sınırlı alanımızı genişletip şubeleşmeyi hedefliyoruz. Derneğimizin amacı yardıma muhtaç insanlara, kimsesiz çocuklara, hayata tutunmaya çalışan kadınlara ve yaşlılara destek sağlamak, hayatlarına küçük dokunuşlar yapmaktır. Derneğimize herkesi davet ediyorum” diye konuştu.
“Rabbime Yakarış isimli bir kitap yayınladım”
Kuruldukları 17 Mayıs 2022 tarihinden bu yana birçok yardım faaliyeti gerçekleştirdiklerini kaydeden Kocausta, “Aynı zamanda 2021 yılında Rabbime Yakarış isimli bir kitap yayınladım. Birçok dergide şiirlerim yayınlandı ve kitap fuarlarına katıldım. Yakında bir şiir kitabım daha yayınlanacak” diye değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır