passo
“Derneklere tamamı geri ödemesiz destek veriliyor”

“Derneklere tamamı geri ödemesiz destek veriliyor”

Gün FM’de yayınlanan İş Dünyası programında bu hafta derneklere verilen hibeler konuşuldu. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu programa her hafta olduğu gibi Girişimci İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Resul Sündük konuk oldu. İlimizde binin üzerinde dernek bulunduğunu kaydeden Girişimci İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Resul Sündük, “Dernekler Ulusal Ajans, MFİB, […]

Gün FM’de yayınlanan İş Dünyası programında bu hafta derneklere verilen hibeler konuşuldu.

Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu programa her hafta olduğu gibi Girişimci İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Resul Sündük konuk oldu.

İlimizde binin üzerinde dernek bulunduğunu kaydeden Girişimci İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Resul Sündük, “Dernekler Ulusal Ajans, MFİB, Zafer Kalkınma Ajansı, İçişleri Bakanlığı, Japonya Büyükelçiliği, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan tamamı geri ödemesiz olarak destek alabilirler. Bunun için proje üretmeleri ve yazmaları gerekmektedir. Biz Girişimci İş Adamları Derneği olarak bu konuda derneklere ücretsiz bilgilendirme yapabiliriz. Tüm dernek yetkililerini bu konuda bilgilendirebiliriz” diye konuştu.

Dinleyicilerin yoğun sorularıyla katıldıkları İş Dünyası her Salı 16:00-17:00 saatleri arasında Gün FM’de yayınlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır