passo
“Dinarelli ürünleri ilgi görüyor”

“Dinarelli ürünleri ilgi görüyor”

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair programına Dinar Kadın Kültür Evi Müdiresi Esin Şahin ve Dinarelli Sorumlusu Esrin Çoban konuk olarak katıldı. “Kadın Kültür Evimize gelenler ve hizmetten memnun kalanlar sayesinde katılım gün geçtikçe artıyor” diyen Dinar Kadın Kültür Evi Müdiresi Esin Şahin, “Kadın Kültür Evimizde çocuk odamız var. Anneleri […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair programına Dinar Kadın Kültür Evi Müdiresi Esin Şahin ve Dinarelli Sorumlusu Esrin Çoban konuk olarak katıldı.

“Kadın Kültür Evimize gelenler ve hizmetten memnun kalanlar sayesinde katılım gün geçtikçe artıyor” diyen Dinar Kadın Kültür Evi Müdiresi Esin Şahin, “Kadın Kültür Evimizde çocuk odamız var. Anneleri eğitimde ya da sohbetteyken çocuklar hoşça vakit geçirebiliyorlar. Kadınlarımız haftanın iki günü randevu alarak spor odamızdan faydalanabiliyor. Arkadaşlarıyla gün yapıp doğum günü kutlayabiliyorlar. Halk Eğitim Merkezi’nin açtığı kurslara bahçemizde bulunan el işi atölyesinde ev sahipliği yapıyoruz. Ücretsiz kurslara katılabiliyorlar. Sertifikalı kurslar, sinema gibi etkinliklerimiz oldu. Önümüzdeki günlerde gezi, piknik, müzik dinletisi ve geri dönüşüm gibi etkinlikler planlıyoruz” diye konuştu.

“Lavantadan birçok ürün satıyoruz”

Dinarelli markasının Dinar ve yöremiz için çok önemli olduğunu belirten Dinarelli Sorumlusu Esrin Çoban, “Lavantadan birçok ürün satıyoruz. Ürünlerimizi albikere.com başta olmak üzere satış siteleri ve Antalya Karayolu üzerinde bulunan satış yerimizden satın alabilirsiniz. Dinarelli ürünleri çok ilgi görüyor. Bu anlamlı proje dolayısıyla Sn. Valimiz Gökmen Çiçek başta olmak üzere Sn. Eşleri Sümeyra Çiçek’e ve Dinar Kaymakamımız Selami Kapankaya ve Belediye Başkanımız Nihat Sarı’ya, tüm katkı verenlere çok teşekkür ederiz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır