passo
Dinarlı kadınlar üretmenin mutluluğu içinde

Dinarlı kadınlar üretmenin mutluluğu içinde

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair isimli programa Dinar Kadın Kültür Evi Müdiresi Pınar Özçelik, Dinarelli Marka Temsilcisi Esrin Karapınar ve Dinar Kadın Kültür Evi Katılımcısı Hatice Duran konuk oldu. “Afyonkarahisar ilimizin ve özellikle kadınlarının fazlasıyla hak ettiği önemli bir projenin Dinar ayağını temsil etmek oldukça sevindirici” diyen Dinar Kadın […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair isimli programa Dinar Kadın Kültür Evi Müdiresi Pınar Özçelik, Dinarelli Marka Temsilcisi Esrin Karapınar ve Dinar Kadın Kültür Evi Katılımcısı Hatice Duran konuk oldu.
“Afyonkarahisar ilimizin ve özellikle kadınlarının fazlasıyla hak ettiği önemli bir projenin Dinar ayağını temsil etmek oldukça sevindirici” diyen Dinar Kadın Kültür Evi Müdiresi Pınar Özçelik, “En baştan bugüne kadar güçlü Dinar kadınını temsil edebilmenin sorumluluğu ve güdülenmesi içindeyim. Açıkçası kadın kültür inşasından içinin aksesuarlarına kadar her seçimde kadınlarımızın hak ettiği yüksek standartlı işler yapılmaya çalışıldı. Bizde onlara en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
“Dinarelli markası çok önemli”
Dinarelli markasının Dinar ve yöremiz için çok önemli olduğunu belirten Dinarelli Marka Temsilcisi Esrin Karapınar, “Kadın Kültür Evi atölyesinde şu anda mum ve mumluk üretimine devam ediyoruz. 37 çeşitten oluşan herkesin beğenisine hitap edebilecek el yapımı ürünlerimiz mevcut. Dinar kadınları açısından üretim ve ticari girişimcilik becerilerinin artması ailelerine ve Dinar’a ekonomik katkılar sağlaması projenin en önemli yaygın etkisi olarak görülmektedir” diye değerlendirmede bulundu.
“Sayın Valimiz ve eşlerine teşekkür ederim”
Kadın Kültür Evi projesini duyduğunda çok heyecanlandığını belirten Dinar Kadın Kültür Evi Katılımcısı Hatice Duran, “Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşleri Sümeyra Çiçek’e çok teşekkür ederiz. Kalkınma ve sağlam bir kültür devamlılığı için Kadın Kültür Evleri’nin kadının rolünü daha da üst düzeye çıkaracağını düşünüyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır