passo
“Dişiniz ağrımadan doktora gidin”

“Dişiniz ağrımadan doktora gidin”

Gün FM’de yayınlanan Sağlık Olsun programına Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Doktor Öğretim Üyesi Özgür Kanık ile Diş Hekimliği Fakültesi 2.Sınıf öğrencileri Melisa Uğurlu ve Ege Özdemir konuk olarak katıldılar. Ülkemizde ağız ve diş sağlığına gereken önem verilmediğini söyleyen Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Doktor Öğretim Üyesi Özgür Kanık, […]

Gün FM’de yayınlanan Sağlık Olsun programına Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Doktor Öğretim Üyesi Özgür Kanık ile Diş Hekimliği Fakültesi 2.Sınıf öğrencileri Melisa Uğurlu ve Ege Özdemir konuk olarak katıldılar.
Ülkemizde ağız ve diş sağlığına gereken önem verilmediğini söyleyen Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Doktor Öğretim Üyesi Özgür Kanık, “Genelde son dakika dişimiz ağrıdığında veya rahatsızlık hissettiğimizde Diş Hekimine gitmeyi alışkanlık edinmişiz. Halbuki rutin kontrollerimizi zamanında yaptırmalıyız. Yılda belli aralıklarla bir rahatsızlığımız olmasa da Diş Hekimine gitmeliyiz” diye konuştu.
“Öğrencilerimiz son derece iyi eğitim alıyorlar”
AFSÜ Diş Hekimliği Fakültesi’nin her geçen gün geliştiğini kaydeden Kanık, “Öğrencilerimiz son derece iyi eğitim alıyorlar. Ayrıca bize müracaat eden hastalarımıza da yetişebildiğimiz ölçüde hizmet veriyoruz. Önümüzdeki birkaç yıl içinde öğrencilerimizin yetişmesiyle sayımız daha da artacak ve böylece hastalarımıza daha fazla sayıyla eğitim vereceğiz” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Afyonkarahisar sıcak ve samimi bir şehir”
Afyonkarahisar’ın sıcak ve samimi bir Anadolu şehri olduğunu ve şehrimizde eğitim görmekten mutlu olduklarını belirten Diş Hekimliği Fakültesi 2.Sınıf öğrencileri Melisa Uğurlu ve Ege Özdemir ise Diş hekimliği bölümüne isteyerek girdiklerini söylediler.
Diş Hekimliği Fakültesi’nin tüm yönleriyle tanıtıldığı yayın gün anısına çekilen fotoğraflar ile son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır