passo
‘Doğrudan Doğaya’ sergisine davetlisiniz

‘Doğrudan Doğaya’ sergisine davetlisiniz

Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Uğur Erişmiş Gün FM’de Gündem programının konuğu oldu. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Erişmiş herkesi, 6 Nisan Perşembe günü ANS kampusu Atatürk Kongre Merkezi’nde, 7-9 Nisan arası ise Park Afyon AVM’ de açacakları, “Doğrudan Doğaya” isimli fotoğraf sergisine […]

Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Uğur Erişmiş Gün FM’de Gündem programının konuğu oldu. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Erişmiş herkesi, 6 Nisan Perşembe günü ANS kampusu Atatürk Kongre Merkezi’nde, 7-9 Nisan arası ise Park Afyon AVM’ de açacakları, “Doğrudan Doğaya” isimli fotoğraf sergisine davet etti.
“Bu sergiyi herkesin görmesi gerekir”
İlimizin doğasında çekilen fotoğraflardan oluşan Doğrudan Doğaya isimli fotoğraf sergisiyle ilgili konuşan Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Uğur Erişmiş, “Bu sergiyi herkesin görmesi gerekir diye düşünüyorum. 4 değerli fotoğraf sanatçısı arkadaşımızın doğada çektiği fotoğraflardan oluşan Doğrudan Doğaya isimli sergimiz 6 Nisan Perşembe günü ANS kampusu Atatürk Kongre Merkezi’nde, 7-9 Nisan arası ise Park Afyon AVM’ de sergilenecek. Herkesi davet ediyorum” şeklinde konuştu.
Afyon Kocatepe Üniversitesi Doğa Koruma Biyoizlem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Uğur Erişmiş, Afyonkarahisar’ın doğasının saklı bir hazine gibi olduğunu belirterek sergideki fotoğrafların görenlerin ilgisini çekeceğini belirtti.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Erişmiş yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise Erişmiş’e başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır