passo
Double Tree By Hilton yeniden hizmete başladı

Double Tree By Hilton yeniden hizmete başladı

Afyonkarahisar Double Tree By Hilton Genel Müdürü Sayit Önay Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak katıldı. Onay programda yaptığı değerlendirmede güvenli turizm sertifikası aldıklarını ve misafirlerin güvenle otellerine gelebileceklerini söyledi. Pandemi nedeniyle turizm sektörünün etkilendiğini kaydeden Önay, “Normalleşme süreciyle beraber gerekli tedbirleri alarak yeniden misafirlerimize hizmet vermeye başladık. Otelimiz güvenli turizm sertifikası aldı. Bu […]

Afyonkarahisar Double Tree By Hilton Genel Müdürü Sayit Önay Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak katıldı. Onay programda yaptığı değerlendirmede güvenli turizm sertifikası aldıklarını ve misafirlerin güvenle otellerine gelebileceklerini söyledi.
Pandemi nedeniyle turizm sektörünün etkilendiğini kaydeden Önay, “Normalleşme süreciyle beraber gerekli tedbirleri alarak yeniden misafirlerimize hizmet vermeye başladık. Otelimiz güvenli turizm sertifikası aldı. Bu nedenle misafirlerimiz güvenle otelimize gelebirler” şeklinde konuştu.
“Tüm Afyonkarahisarlıları otelimize bekliyoruz”
İlimize böylesi önemli bir yatırımı kazandıran Altınpınar ailesinin öngörüsü ve vizyonunun çok önemli olduğunu belirten Önay, “Tüm Afyonkarahisarlıları otelimize bekliyoruz. Larissa isimli restoranımızda Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetleri misafirlerimizi bekliyor. Balo salonlarımızda düğün ve özel gün organizasyonları başarıyla yapılmaktadır. Misafirlerimizi her türlü etkinlikte Hilton farkı ve kalitesiyle insanlarımızı ağırlamak istiyoruz. Otelimize termal özelliği eklenecek. Gerekli çalışmalar devam ediyor” diye değerlendirmede bulundu.
“Biz burada Hilton farkını oluşturmak istiyoruz”
“Biz bu şehirde hizmetimizle öne çıkmak istiyoruz” diyen Onay, “Tabiî ki diğer otellerimiz ve otelci arkadaşlarımız da iyi hizmetler veriyorlar. Biz burada Hilton farkını oluşturmak istiyoruz. Öncelikle bunu misafirlerimizin konaklama konforu olarak ifade edebiliriz. Otelimizin tüm odaları son teknolojik teçhizatla donatıldı. Misafirlerimizin odaya girdikleri an itibariyle varlık sensörü diye adlandırdığımız otelimizin teknolojik bir yapısı sayesinde hiçbir düğmeye basmadan aydınlatması açılıp devamında klima çalışıyor. Misafir odadan ayrılıncaya kadar hizmet aynı şekilde devam ediyor” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır