• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
Double Tree By Hilton yeniden hizmete başladı
Double Tree By Hilton yeniden hizmete başladı
Afyonkarahisar Double Tree By Hilton Genel Müdürü Sayit Önay Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak katıldı. Onay programda yaptığı değerlendirmede güvenli turizm sertifikası aldıklarını ve misafirlerin güvenle otellerine gelebileceklerini...
22 Temmuz 2020 13:03
Font1 Font2 Font3 Font4

Afyonkarahisar Double Tree By Hilton Genel Müdürü Sayit Önay Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak katıldı. Onay programda yaptığı değerlendirmede güvenli turizm sertifikası aldıklarını ve misafirlerin güvenle otellerine gelebileceklerini söyledi.
Pandemi nedeniyle turizm sektörünün etkilendiğini kaydeden Önay, “Normalleşme süreciyle beraber gerekli tedbirleri alarak yeniden misafirlerimize hizmet vermeye başladık. Otelimiz güvenli turizm sertifikası aldı. Bu nedenle misafirlerimiz güvenle otelimize gelebirler” şeklinde konuştu.
“Tüm Afyonkarahisarlıları otelimize bekliyoruz”
İlimize böylesi önemli bir yatırımı kazandıran Altınpınar ailesinin öngörüsü ve vizyonunun çok önemli olduğunu belirten Önay, “Tüm Afyonkarahisarlıları otelimize bekliyoruz. Larissa isimli restoranımızda Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetleri misafirlerimizi bekliyor. Balo salonlarımızda düğün ve özel gün organizasyonları başarıyla yapılmaktadır. Misafirlerimizi her türlü etkinlikte Hilton farkı ve kalitesiyle insanlarımızı ağırlamak istiyoruz. Otelimize termal özelliği eklenecek. Gerekli çalışmalar devam ediyor” diye değerlendirmede bulundu.
“Biz burada Hilton farkını oluşturmak istiyoruz”
“Biz bu şehirde hizmetimizle öne çıkmak istiyoruz” diyen Onay, “Tabiî ki diğer otellerimiz ve otelci arkadaşlarımız da iyi hizmetler veriyorlar. Biz burada Hilton farkını oluşturmak istiyoruz. Öncelikle bunu misafirlerimizin konaklama konforu olarak ifade edebiliriz. Otelimizin tüm odaları son teknolojik teçhizatla donatıldı. Misafirlerimizin odaya girdikleri an itibariyle varlık sensörü diye adlandırdığımız otelimizin teknolojik bir yapısı sayesinde hiçbir düğmeye basmadan aydınlatması açılıp devamında klima çalışıyor. Misafir odadan ayrılıncaya kadar hizmet aynı şekilde devam ediyor” diye konuştu.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa