passo
“Dünya standartlarında eğitim sunuyoruz”

“Dünya standartlarında eğitim sunuyoruz”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyon Doğa Koleji Ortaokul Müdürü Deniz Dikbaş konuk olarak katıldı. Gün FM Genel yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Dikbaş 13 Ocak Cumartesi günü bir bursluluk sınavı düzenleyeceklerini ve başvuruların Doğa Koleji’nin internet sitesinden yapılabileceğini söyledi. Doğa Koleji’nde yabancı dil için özel müfredat geliştirildiğini söyleyen Afyon Doğa Koleji Ortaokul Müdürü […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyon Doğa Koleji Ortaokul Müdürü Deniz Dikbaş konuk olarak katıldı. Gün FM Genel yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Dikbaş 13 Ocak Cumartesi günü bir bursluluk sınavı düzenleyeceklerini ve başvuruların Doğa Koleji’nin internet sitesinden yapılabileceğini söyledi.

Doğa Koleji’nde yabancı dil için özel müfredat geliştirildiğini söyleyen Afyon Doğa Koleji Ortaokul Müdürü Deniz Dikbaş, “Yabancı dil eğitimine anaokulundan başlanılıyor. İlkokulda 16 saat, 5. sınıfta 22 saat, ortaokul ve lisede 16’şar saat yabancı dil eğitimi özel öğretmenler tarafından geliştirilen eğitim modelleri ile veriliyor. Dünya iletişim dili İngilizcedir. Biz de bu gerçeğin farkında olarak, özel eğitim programları uygulamaktayız. Öğretmen eğitimlerinde Boğaziçi Üniversitesi ile sürekli işbirliği yapıyoruz” diye konuştu.

“Bursluluk sınavı 13 Ocak Cumartesi günü”

13 Ocak Cumartesi günü bursluluk sınavı düzenlediklerini ve başvuruların 12 Ocak Cuma gününe kadar Doğa Koleji’nin internet sitesinden yapılabileceğini kaydeden Afyon Doğa Koleji Ortaokul Müdürü Deniz Dikbaş, “Doğa Koleji öğrencilerimizin başarılarını yüzde yüze varan bursluluk oranıyla ödüllendiriyor. Ayrıcalıklı bir eğitimle tanışmak isteyen 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11.sınıf öğrencileri düzenleyeceğimiz bursluluk sınavına katılabilirler. Sınav 13 Ocak Cumartesi günü tüm Doğa Koleji kampuslarında eş zamanlı olarak düzenlenecek. Bursluluk sınavının sonuçlarına göre başarılı öğrenciler yüzde yüze varan eğitim bursundan yararlanacaklar. Başvurmak isteyenler 12 Ocak Cuma gününe kadar Doğa Koleji’nin internet sitesinden başvurularını yapabilirler” şeklinde değerlendirmede bulundu.

“Dünya ile entegre nesiller yetiştirmeye devam edeceğiz”

Doğa Koleji’nin dünya standartlarında eğitim sunmaya, gelişime ve geliştirmeye katkı sağlarken, “yeni nesil eğitim” felsefesiyle geleceğin dünyasının ihtiyaç duyacağı bireyleri bugünden yetiştirdiğini belirten Dikbaş, “Eğitim kalitesi, akademik, sportif ve sosyal başarılarımızın yanında geliştirdiğimiz yenilikçi eğitim modelleri ile Türkiye’deki eğitim sektörüne yön veren Doğa Koleji, sunduğu yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle öğrencilerine, çalışanlarına ve topluma değer katıyor.Doğa Koleji, bugün, ürettiği eğitim modelleriyle dünyada birçok kurumun örnek aldığı bir eğitim markası. Doğa Koleji’ni  diğer eğitim kurumlarından ayıran en temel özelliği; eğitimde klasik kalıpları yıkarak modern, vizyoner modelleri hayata geçirmesidir. Bu farkındalıkla hareket ederek ülkesine ve değerlerine bağlı, evrensel değerlere açık, sorgulayan, donanımlı, araştırmacı ve dünya ile entegre nesiller yetiştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Dikbaş, Akar’a 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla çiçek takdim etti. Akar ise Dikbaş’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır