passo
“Dünyayı iyi yetişmiş çocuklar değiştirecek”

“Dünyayı iyi yetişmiş çocuklar değiştirecek”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyon Doğa Koleji Ortaokul Müdürü Deniz Dikbaş konuk olarak katıldı. Dikbaş 12-13 Ocak tarihlerinde bursluluk sınavı düzenleyeceklerini ve başvuruların Doğa Koleji’nin internet sitesinden yapılabileceğini söyledi. “Bursluluk sınavı 12-13 Ocak tarihlerinde” 12-13 Ocak tarihlerinde bursluluk sınavı düzenlediklerini ve başvuruların Doğa Koleji’nin internet sitesinden yapılabileceğini kaydeden Afyon Doğa Koleji Ortaokul Müdürü Deniz […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyon Doğa Koleji Ortaokul Müdürü Deniz Dikbaş konuk olarak katıldı. Dikbaş 12-13 Ocak tarihlerinde bursluluk sınavı düzenleyeceklerini ve başvuruların Doğa Koleji’nin internet sitesinden yapılabileceğini söyledi.

“Bursluluk sınavı 12-13 Ocak tarihlerinde”

12-13 Ocak tarihlerinde bursluluk sınavı düzenlediklerini ve başvuruların Doğa Koleji’nin internet sitesinden yapılabileceğini kaydeden Afyon Doğa Koleji Ortaokul Müdürü Deniz Dikbaş, “Doğa Koleji öğrencilerimizin başarılarını yüzde yüze varan bursluluk oranıyla ödüllendiriyor. Ayrıcalıklı bir eğitimle tanışmak isteyen 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11.sınıf öğrencileri düzenleyeceğimiz bursluluk sınavına katılabilirler. Sınav 12-13 tarihlerinde düzenlenecek. Bursluluk sınavının sonuçlarına göre başarılı öğrenciler yüzde yüze varan eğitim bursundan yararlanacaklar. Başvurmak isteyenler Doğa Koleji’nin internet sitesinden başvurularını yapabilirler” şeklinde konuştu.

“Doğa Koleji örnek bir eğitim markası”

Doğa Koleji’nin dünya standartlarında eğitim sunmaya, gelişime ve geliştirmeye katkı sağlarken, “yeni nesil eğitim” felsefesiyle geleceğin dünyasının ihtiyaç duyacağı bireyleri bugünden yetiştirdiğini belirten Dikbaş, “Eğitim kalitesi, akademik, sportif ve sosyal başarılarımızın yanında geliştirdiğimiz yenilikçi eğitim modelleri ile Türkiye’deki eğitim sektörüne yön veren Doğa Koleji, sunduğu yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle öğrencilerine, çalışanlarına ve topluma değer katıyor. Doğa Koleji, bugün, ürettiği eğitim modelleriyle dünyada birçok kurumun örnek aldığı bir eğitim markası. Doğa Koleji’ni diğer eğitim kurumlarından ayıran en temel özelliği; eğitimde klasik kalıpları yıkarak modern, vizyoner modelleri hayata geçirmesidir. Bu farkındalıkla hareket ederek ülkesine ve değerlerine bağlı, evrensel değerlere açık, sorgulayan, donanımlı, araştırmacı ve dünya ile entegre nesiller yetiştirmeye devam edeceğiz. Bizler dünyayı iyi yetişmiş çocuklar değiştirecek diyoruz. Bunu gerçekleştirmek için eğitimlerimize devam ediyoruz” dedi.
Programın son bölümünde tüm basın mensuplarının Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın şahsında 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Dikbaş, basın mensuplarına çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır