• DOLAR
  $1.063,36
 • EURO
  $0,3152
 • ALTIN
  $19.423,49
 • BIST
  104,9606
Düşlerinizin Ötesindeki Anaokulu

Düşlerinizin Ötesindeki Anaokulu

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Yedi Bilim Anaokulu Müdürü Zahide Öksüz ve Yedi Bilim Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Nimet İncesoy konuk olarak katıldılar. Programda Öksüz ve İncesoy çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. Yedi Bilim Anaokulu’nda uygulanan okul öncesi eğitim programına ilişkin bilgiler veren Anaokulu Müdürü Zahide Öksüz, “Anaokulumuzda çocukların her gelişim alanında desteklenmesini sağlarken aynı zamanda […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Yedi Bilim Anaokulu Müdürü Zahide Öksüz ve Yedi Bilim Anaokulu Okul Öncesi Öğretmeni Nimet İncesoy konuk olarak katıldılar. Programda Öksüz ve İncesoy çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.
Yedi Bilim Anaokulu’nda uygulanan okul öncesi eğitim programına ilişkin bilgiler veren Anaokulu Müdürü Zahide Öksüz, “Anaokulumuzda çocukların her gelişim alanında desteklenmesini sağlarken aynı zamanda öğrenme merak ve duygularını, araştırma-sorgulama-problem çözme becerilerini geliştirmeye yönelik eğitim programları uyguluyoruz” diye konuştu.
“Öğrencilerimizi hayata hazırlıyoruz”
Yedi Bilim Anaokulu’nun 1000 metrekare kapalı alan, 4300 metrekare bahçe alanı olan nezih, güvenli, ulaşım kolaylığı ve otopark alanları bulunan bir yerde kurulduğunu belirten Öksüz, “Okulumuzda değişik konseptlerde oluşturulmuş sınıflar ayrıca müzik sınıfı, görsel sanatlar sınıfı, drama sınıfı, spor salonu, stem-maker sınıfı ve oyun alanları bulunmaktadır. Yeşillikler içerisinde olan 4300 metrekare bahçesinde hastane, tamirhane, itfaiye, inşaat alanı oyun ve öğrenme alanları, mini basketbol, futbol sahaları, hayvanat bahçesi, organik tarım alanı, konser alanı, satranç alanları, bahçe, bowling alanları ve trafik eğitim alanları ile öğrencilerimizi hayata hazırlıyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Programda Yedi Bilim Anaokulu’nun sloganının düşlerinizin ötesindeki anaokulu olduğunu belirten Okul Öncesi Öğretmeni Nimet İncesoy okul öncesi eğitimin önemine dair açıklamalarda bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır