passo
“Efsane geri döndü”

“Efsane geri döndü”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Rehber Çocuk Kulübü, Kafeli Kütüphane ve Final Eğitim Kurumu Kurucusu Ali Güzlek ile Kurumların Rehberlik Öğretmeni ve Yöneticisi Canan Güzlek konuk olarak katıldılar. Yayında yeni öğretim yılında üniversite sınavlarına hazırlanan tüm öğrencilere Final çatısı altında hizmet vereceklerini kaydeden Ali Güzlek, “Efsane geri döndü” dedi. “Eğitimci kimliğimizi unutmadan çalışıyoruz” Her şeyden […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Rehber Çocuk Kulübü, Kafeli Kütüphane ve Final Eğitim Kurumu Kurucusu Ali Güzlek ile Kurumların Rehberlik Öğretmeni ve Yöneticisi Canan Güzlek konuk olarak katıldılar.
Yayında yeni öğretim yılında üniversite sınavlarına hazırlanan tüm öğrencilere Final çatısı altında hizmet vereceklerini kaydeden Ali Güzlek, “Efsane geri döndü” dedi.
“Eğitimci kimliğimizi unutmadan çalışıyoruz”
Her şeyden önce öğretmen olduklarını kaydeden Rehber Çocuk Kulübü, Kafeli Kütüphane ve Final Eğitim Kurumu Kurucusu Ali Güzlek, “Özel eğitim kurumu olsak da eğitimci kimliğimizi unutmadan çalışıyoruz. Tüm öğrencilerimizi kendi çocuklarımız gibi görüyor ve bu anlayışla çalışıyoruz. Ben ve tüm çalışma arkadaşlarım uzun yıllardır dershane ve özel okullardan edindiğimiz tecrübelerimizi Rehber Çocuk Kulübü markasında biraraya getirdik ve ilimize güzel bir eğitim kurumu kazandırdık. Rehber Çocuk Kulübü’nün ardından öğrencilerimizin rahat bir ortamda ders çalışabilmeleri için Kafeli Kütüphaneyi hayata geçirdik. Kütüphanemize ders çalışmaya gelen tüm öğrencilerimiz memnun olduklarını söylüyorlar. Son olarak da ilimizde de güzel bir isim bırakan Final Eğitim Kurumları’nı yeniden ilimize kazandırdık. Hazırlıklarımız bitmek üzere. Yeni öğretim yılında üniversite sınavlarına hazırlanan tüm öğrencilerimize Final çatısı altında hizmet vereceğiz. Efsane geri döndü” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Gereken tüm hijyen kurallarını yerine getirdik”
Kurumlarında gereken tüm hijyen kurallarını yerine getirdiklerini söyleyen Ali Güzlek, “Hem velilerimiz hem de öğrencilerimiz gönül rahatlığı içinde olsunlar. Büyük bir titizlikle gereken tüm hijyen kurallarını yerine getirdik. Teneffüs saatlerini sınıflara göre farklı yapıyoruz. Sınıflarda mevcutları azalttık ve sosyal mesafeyi koruyoruz. Bu süreci de hep birlikte kurallara uyarak atlatacağız” diye konuştu.
“Sınavla ilgili dozunda heyecan gerekli”
LGS ve YKS’ye girecek olan tüm öğrencilere başarılar dileyen Rehberlik Öğretmeni Canan Güzlek, “Pandemi dolayısıyla bu yıl çocuklarımız eğitim sürelerinin bir bölümünü uzaktan eğitim modeli şeklinde tamamladılar. Bu nedenle daha evvel tecrübe etmediğimiz bir süreç yaşadık. Bizler öğrencilerimize Milli Eğitim’in uzaktan eğitim sistemi dışında teknoloji aracılığıyla ulaştık ve bu süreçte yanlarında olduk. Sınavla ilgili dozunda heyecan gerekli. Ama çok fazla heyecan hissetmesinler. Herşey gönüllerince olsun. Sınavlara girecek tüm öğrencilerimize başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır