passo
“Eğitim hayaliniz gerçek olsun”

“Eğitim hayaliniz gerçek olsun”

Ak Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları Başkanı Avukat Ferda Ertürk Gün FM’in konuğu oldu. Ertürk programda Ak Parti Kadın Kolları Genel Merkezi tarafından projelendirilen ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen, tüm illerde uygulanacak olan kız çocukları ve kadınların yarım kalan eğitimlerinin tamamlanması projesi, Nerede Kalmıştık hakkında bilgiler verdi. Nerede kalmıştık projesi ile ilgili bilgiler […]

Ak Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları Başkanı Avukat Ferda Ertürk Gün FM’in konuğu oldu. Ertürk programda Ak Parti Kadın Kolları Genel Merkezi tarafından projelendirilen ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen, tüm illerde uygulanacak olan kız çocukları ve kadınların yarım kalan eğitimlerinin tamamlanması projesi, Nerede Kalmıştık hakkında bilgiler verdi.
Nerede kalmıştık projesi ile ilgili bilgiler veren Ak Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları Başkanı Avukat Ferda Ertürk, “Kadınlar eğitimlerini tamamlıyor, yarım kalan hayalleri gerçek oluyor. Nerede Kalmıştık eğitim seferberliği, eğitim hayatını tamamlayamamış kız çocukları ve kadınların, yarım kalan eğitimlerine devam etmelerini destekleyen bir projedir. Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayelerinde Ak Parti Kadın Kollarımız tarafından yürütülmektedir. Bu proje ile kadınlarımız hayallerini gerçekleştirip yarım kalan eğitimlerini tamamlayabilecekler. Hayatın içinde daha aktif rol alabilecekler. Kadınlarımız, www.neredekalmistik.net adresinden detaylı bilgi alabilirler” diye konuştu.
“Kadınlarımızı projemize katılmaya davet ediyorum”
“Eğitim hayaliniz gerçek olsun” kadınlara seslenen Ertürk, ‘Cumhurbaşkanımız, ‘Okumamış, okuyamamış ya da okutulamamış her bir kız çocuğu toplum, millet ve ülke için çok büyük bir kayıptır’ demiştir. Bu anlamda tüm kadınlarımızı projemize katılmaya davet ediyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır