passo
“Eğitim özen ve özveri işidir”

“Eğitim özen ve özveri işidir”

Yeni öğretim yılında faaliyete girecek olan Uçar Çocuk Üniversitesi Kurum Müdürü Asım İlarslan ve Halkla İlişkiler Müdürü Nilüfer Kaya Gün FM’in konuğu oldular. Programda İlarslan ve Kaya Uçar Çocuk Üniversitesi’nin eğitim anlayışını anlattılar. 43 yıldır eğitimin içinde olduğunu belirten Uçar Çocuk Üniversitesi Kurum Müdürü Asım İlarslan, “Her biri alanında yetkin, birbirinden değerli öğretmen ve idari […]

Yeni öğretim yılında faaliyete girecek olan Uçar Çocuk Üniversitesi Kurum Müdürü Asım İlarslan ve Halkla İlişkiler Müdürü Nilüfer Kaya Gün FM’in konuğu oldular. Programda İlarslan ve Kaya Uçar Çocuk Üniversitesi’nin eğitim anlayışını anlattılar.
43 yıldır eğitimin içinde olduğunu belirten Uçar Çocuk Üniversitesi Kurum Müdürü Asım İlarslan, “Her biri alanında yetkin, birbirinden değerli öğretmen ve idari kadromuzla şehrimizin eğitimine katkıda bulunmak en önemli amacımızdır. Eğitim özen ve özveri işidir, büyük bir sorumluluktur. Çocuklarımızın geleceklerini inşa etme noktasında bu özen ve özveri doğrultusunda hareket edeceğiz. Uçar Çocuk Üniversitesi çatısı altında yetiştirdiğimiz çalışkan, yaratıcı, motivasyonu yüksek, üretken ve paylaşımcı bireyler Türkiye’nin geleceğinde söz sahibi olacaklardır. Okulumuzda öğrencilerimize yaşamla ilgili temel beceri ve alışkanlıkları kazandırırken, bu beceri ve alışkanlıkları kazanabilmeleri için akademik, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif proje, çalışma ve etkinlikleri çok önemsiyoruz” şeklinde konuştu.
“Okul-aile ve öğrenci koordinasyonu önemli”
Okul-aile ve öğrenci koordinasyonunun önemine değinen Uçar Çocuk Üniversitesi Halkla İlişkiler Müdürü Nilüfer Kaya, “Çocukların eğitiminde ve gelişiminde en önemli unsurlardan biri olarak kabul edilen, aile ile işbirliği ve tutarlılığın önemine olan inanç ve deneyimlerimizle, anaokulumuzdan orta okulumuza kadar tüm aşamalarda okul, aile, öğrenci koordinasyonu ve işbirliğini sağlamak konusu kurumumuzun önem verdiği mefhumların başında gelmektedir” diye değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır