passo
Emniyet Müdürü Şen’den Gün FM’e ziyaret

Emniyet Müdürü Şen’den Gün FM’e ziyaret

Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Fahrettin Şen Gün FM’e iade-i ziyarette bulunarak Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir ile görüştü. Yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Fahrettin Şen fırsat buldukça da iade-i ziyaretlerde bulunduklarını belirtti. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ise Şen’e nazik ziyareti dolayısıyla […]

Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Fahrettin Şen Gün FM’e iade-i ziyarette bulunarak Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir ile görüştü.
Yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Fahrettin Şen fırsat buldukça da iade-i ziyaretlerde bulunduklarını belirtti. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ise Şen’e nazik ziyareti dolayısıyla teşekkür ederek, radyodaki çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Güncel konuların değerlendirildiği ziyaret samimi bir havada gerçekleşti.
Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ziyaret anısına Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Fahrettin Şen’e Türk bayraklı bir plaket takdim etti. Şen Gün FM Anı Defterine de görüşlerini yazarak imzaladı. Ziyaret gün anısına çekilen fotoğraf ile sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır