passo
“En iyisi siz bize gelin ve bir kahvemizi için”

“En iyisi siz bize gelin ve bir kahvemizi için”

Gün FM’de Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu Gündem programına konuk olan BLC Eğitim Kurumu Koordinatörü Gazi Aydın dinleyenlerine BLC’nin yol hikayesini anlattı. 2 yıl önce bir beyin takımı tarafından fikirsel olarak hayata geçirilmesi planlanan ve eğitim sektöründeki boşlukları doldurmaya yönelik bir sistemi uygulamayı hedef edinen BLC, yaklaşık 1 yılı aşkın süredir Afyon’da hizmet vermeye […]

Gün FM’de Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sunduğu Gündem programına konuk olan BLC Eğitim Kurumu Koordinatörü Gazi Aydın dinleyenlerine BLC’nin yol hikayesini anlattı.
2 yıl önce bir beyin takımı tarafından fikirsel olarak hayata geçirilmesi planlanan ve eğitim sektöründeki boşlukları doldurmaya yönelik bir sistemi uygulamayı hedef edinen BLC, yaklaşık 1 yılı aşkın süredir Afyon’da hizmet vermeye devam ediyor.
BLC Liderlik Okulu çatı markası adı altında 4 farklı eğitim merkezi ile eğitimlerine devam eden kurum, özellikle yabancı dil eğitimi olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteriyor.
Yabancı dilin yanı sıra çocuklarımızın zeka ve yetenek alanında eksikliklerini tamamlamak için özel eğitimler verdiklerini söyleyen Aydın, Geniş kapsamlı bir çalışma sonucunda Türkiye’deki öğrencilerin dikkat ve yetenekleri konusunda oldukça büyük eksikliklerinin olduğunu ortaya çıkararak bu alanda faaliyet vermeye de başladıklarını sözlerine ekledi.
“BLC DÜNYAYA AÇILMA YOLUNDA İLERLİYOR”
Kurum bünyesindeki Psikolog ve Pedagoglarımızın tespitleri doğrultusunda çocuklarımıza özel testler uygulayıp, bu testler sonucunda her çocuğa özel eğitim hizmeti verdiklerini söyleyen Gazi Aydın, bu eğitim sistemini Afyon ile sınırlı bırakmayıp Türkiye’de birçok şehirdeki özel okul ve eğitim kurumuna bayilikler vererek tüm Türkiye’ye açıldıklarını belirtti.
Hatta Azerbaycan’dan da BLC eğitim sistemi için talepte bulunulduğunu belirten Aydın, yakın bir zamanda Türkiye sınırları dışına da bayilikler vereceklerini söyledi.
“ETÜT MERKEZİ OLARAK DA ÇOK İDDİALIYIZ”
Dersanelerin kapatılmasına yönelik kanunun çıkması üzerine bu pazarda da yer almak isteyen ve bu sene AÇI Dersaneleri ile ortak bir çalışma içerisine girip BLC Etüt Merkezi’ni de bünyelerine katan kurum, 5-6-7. Sınıflara yönelik ders takviyelerini ve 8. Sınıflara da TEOG eğitimlerini vermeye devam ediyor.
Her zaman her konuda farklılığını ortaya koyan BLC, etüt merkezi alanında da fark yaratan çalışmalara imza atıyor. Çocukların ne kadar çok bilgi sahibi olsalar da sınav stresi, dikkat dağınıklığı, zaman kaygısı gibi etkenleri ile sınavda başarısız olduklarını belirten Aydın, bu engelleri ortadan kaldırmak için derslerin yanı sıra öğrencilere Psikolog ve Pedagoglar eşliğinde özel eğitimleri de hediye olarak verdiklerini sözlerine ekledi.
“FARKIMIZ FARK YARATMAK”
Kurulduğu günden bu yana Afyon’un ilk tercih edilen eğitim kurumu BLC, her geçen gün bünyesine kattığı eğitim sistemleri ve bayileri ile gücüne güç katmaya devam ediyor.
“Farkımız fark yaratmak” diyen Gazi Aydın, özellikle İngilizce eğitimlerinde Afyon’daki diğer tüm kurumlardan farklı olduklarını ve “anlıyorum ama konuşamıyorum” diyen herkesi konuşturmak için çok farklı eğitim sistemleri kullandıklarını belirtti.
Yabancı dil eğitiminde yaş gözetmeksizin 7’den 70’e herkese kapılarını açan BLC Liderlik Okulu “En İyisi Siz Bize Gelin ve Bir Kahvemizi İçin” sloganıyla tüm Afyonluları bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır