Reklam

Reklam

passo
Erenoğlu: “Sağlık emin ellerde”

Erenoğlu: “Sağlık emin ellerde”

Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sunduğu Sağlık Olsun programının konuğu Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ayhan Erenoğlu oldu. Erenoğlu programda yaptığı değerlendirmede, “Sağlık emin ellerde” dedi. “Göreve geleli 9 ay oldu” Göreve geleli 9 ay olduğu bilgisini aktaran Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Ayhan Erenoğlu, “Hem İl Halk Sağlığı Müdürümüzle, hem de […]

Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sunduğu Sağlık Olsun programının konuğu Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ayhan Erenoğlu oldu. Erenoğlu programda yaptığı değerlendirmede, “Sağlık emin ellerde” dedi.

“Göreve geleli 9 ay oldu”

Göreve geleli 9 ay olduğu bilgisini aktaran Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Ayhan Erenoğlu, “Hem İl Halk Sağlığı Müdürümüzle, hem de İl Sağlık Müdürümüzle göreve geldiğimden bu yan büyük uyum içerisinde çalışıyoruz. Göreve gelir gelmez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi yeni yerine taşıdık. Alt yapı eksikliklerimizi giderdik. Tüm çalışmalarımızı ekip arkadaşlarımızla birlikte yaptık. Eğer bir yerde başarı varsa bunun nedeni ekip işidir. ‘Ben yaptım’ diye bir kavramı asla kabul etmiyoruz. En alttan en üst noktaya kadar tüm ekip arkadaşlarımın çalışmaları oldukça önemlidir. Her şeyi birlikte biz yaptık. Bu anlayışı önemsiyoruz. Alt yapı sorununun çözümünde gece geç saatlere kadar tüm ekip arkadaşlarımla çalıştık. Biz ve beraber olduğumuz zaman yapamayacağımız hiçbir şey yoktur. Ancak bazı eksiklerimiz de var. Şu anda pratisyen, acil ve çocuk branşlarında hekim açığımız var. Bu konuda eksik kaldık. Ancak bu açık Türkiye’nin her tarafında var” diye konuştu.

“Cihazımız günde gerekirse 150 çekim yapabilecek güçte”

Devlet Hastanesi’nde MR cihazının faaliyette olduğunu kaydeden Erenoğlu, “Halkımızın günler, aylarca sırada beklemesini istemiyoruz. En çok 3 gün içerisinde çekimini tamamlasın istiyoruz. Cihazımız günde gerekirse 150 çekim yapabilecek güçte. Artık bir, bir buçuk ay kimse beklemeyecek” şeklinde değerlendirmede bulundu.

“Afyonkarahisar’a hizmet etmeye geldik”

Afyonkarahisar’a hizmet etmeye geldiğini söyleyen Erenoğlu, “Ben ve arkadaşlarım halkımıza hizmet etmek için varız. Daha güzel ve iyi işler yapacağız. Halkımızın ikinci basamak sağlık hizmetlerinde Afyonkarahisar’ın emin ellerde olduğundan şüpheleri olmasın” dedi.

Programa dinleyicilerde yoğun olarak sorularıyla katıldılar.

Yayın sonrası bir süre Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Erenoğlu, Gün FM’e yayın hayatında başarılar diledi. Akar ise konuğuna teşekkürlerini iletti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır