• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
Erenoğlu: “Sağlık emin ellerde”
Erenoğlu: “Sağlık emin ellerde”
Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sunduğu Sağlık Olsun programının konuğu Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ayhan Erenoğlu konuk olarak katıldı. Erenoğlu programda yaptığı değerlendirmede, “Sağlık emin ellerde” dedi....
1 Ağustos 2013 18:46
Font1 Font2 Font3 Font4

Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sunduğu Sağlık Olsun programının konuğu Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ayhan Erenoğlu konuk olarak katıldı. Erenoğlu programda yaptığı değerlendirmede, “Sağlık emin ellerde” dedi.

“Göreve geleli 9 ay oldu”

 

Göreve geleli 9 ay olduğu bilgisini aktaran Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Ayhan Erenoğlu, “Hem İl Halk Sağlığı Müdürümüzle, hem de İl Sağlık Müdürümüzle göreve geldiğimden bu yan büyük uyum içerisinde çalışıyoruz. Göreve gelir gelmez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizi yeni yerine taşıdık. Alt yapı eksikliklerimizi giderdik. Tüm çalışmalarımızı ekip arkadaşlarımızla birlikte yaptık. Eğer bir yerde başarı varsa bunun nedeni ekip işidir. ‘Ben yaptım’ diye bir kavramı asla kabul etmiyoruz. En alttan en üst noktaya kadar tüm ekip arkadaşlarımın çalışmaları oldukça önemlidir. Her şeyi birlikte biz yaptık. Bu anlayışı önemsiyoruz. Alt yapı sorununun çözümünde gece geç saatlere kadar tüm ekip arkadaşlarımla çalıştık. Biz ve beraber olduğumuz zaman yapamayacağımız hiçbir şey yoktur. Ancak bazı eksiklerimiz de var. Şu anda pratisyen, acil ve çocuk branşlarında hekim açığımız var. Bu konuda eksik kaldık. Ancak bu açık Türkiye’nin her tarafında var” diye konuştu.

“Cihazımız günde gerekirse 150 çekim yapabilecek güçte”

Devlet Hastanesi’nde MR cihazının faaliyette olduğunu kaydeden Erenoğlu, “Halkımızın günler, aylarca sırada beklemesini istemiyoruz. En çok 3 gün içerisinde çekimini tamamlasın istiyoruz. Cihazımız günde gerekirse 150 çekim yapabilecek güçte. Artık bir, bir buçuk ay kimse beklemeyecek” şeklinde değerlendirmede bulundu.

“Afyonkarahisar’a hizmet etmeye geldik”

Afyonkarahisar’a hizmet etmeye geldiğini söyleyen Erenoğlu, “Ben ve arkadaşlarım halkımıza hizmet etmek için varız. Daha güzel ve iyi işler yapacağız. Halkımızın ikinci basamak sağlık hizmetlerinde Afyonkarahisar’ın emin ellerde olduğundan şüpheleri olmasın” dedi.

Programa dinleyicilerde yoğun olarak sorularıyla katıldılar.

Yayın sonrası bir süre Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Erenoğlu, Gün FM’e yayın hayatında başarılar diledi. Akar ise konuğuna teşekkürlerini iletti.

 


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa