passo
Erkmenli kadınlar bebek zıbını üretiyor

Erkmenli kadınlar bebek zıbını üretiyor

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair programına Erkmen Kadın Kültür Evi Müdiresi Hatice Derinöz, Kadın Kooperatifi Başkanı Kübra Tan ve Denetim Kurulu Başkanı Havva Elmas konuk oldular. Programda üretimleriyle ilgili bilgiler veren Erkmen Kadın Kültür Evi yetkilileri penye bebek zıbını ve bebek battaniyesi üreteceklerini söyleyerek tüm emek verenlere teşekkür ettiler. […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair programına Erkmen Kadın Kültür Evi Müdiresi Hatice Derinöz, Kadın Kooperatifi Başkanı Kübra Tan ve Denetim Kurulu Başkanı Havva Elmas konuk oldular. Programda üretimleriyle ilgili bilgiler veren Erkmen Kadın Kültür Evi yetkilileri penye bebek zıbını ve bebek battaniyesi üreteceklerini söyleyerek tüm emek verenlere teşekkür ettiler.
“Üretimlerimiz yakında daha da artacak”
Erkmen’de Kadın Kültür Evi’nin açıldığından bu yana hızlı bir şekilde yol aldığını kaydeden Erkmen Kadın Kültür Evi Müdiresi Hatice Derinöz, “Bizler Kadın Kültür Evi ismini duyduğumuzdan beri çok heyecanlıyız. Erkmen’de de kurulmuş olması büyük mutluluk. Sn. Valimiz Gökmen Çiçek ve Değerli Eşleri Sümeyra Çiçek’e, Erkmen Belediye Başkanımız Sn. Memduh Kuş’a ve eşlerine çok teşekkür ederiz. Bizler penyeden bebek zıbını ve bebek battaniyesi üretiyoruz. Üretimlerimiz yakında daha da artacak. Tüm kadınlarımızı bekliyoruz” diye konuştu.
Erkmen Kadın Kooperatifi Başkanı Kübra Tan ve Denetim Kurulu Başkanı Havva Elmas da tüm emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır