passo
Erkmenli Kadınlar üretmeye devam ediyor

Erkmenli Kadınlar üretmeye devam ediyor

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair programına Erkmen Kadın Kültür Evi Müdiresi Hatice Derinöz ve Kadın Kooperatifi Başkanı Sevde Nur Erşen konuk oldular. Programda üretimleriyle ilgili bilgiler veren Derinöz ve Erşen penye bebek zıbını, bebek battaniyesi, yeni doğan seti ürettiklerini söyleyerek tüm emek verenlere teşekkür ettiler. Erkmen’de Kadın Kültür Evi’nin […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair programına Erkmen Kadın Kültür Evi Müdiresi Hatice Derinöz ve Kadın Kooperatifi Başkanı Sevde Nur Erşen konuk oldular.

Programda üretimleriyle ilgili bilgiler veren Derinöz ve Erşen penye bebek zıbını, bebek battaniyesi, yeni doğan seti ürettiklerini söyleyerek tüm emek verenlere teşekkür ettiler.

Erkmen’de Kadın Kültür Evi’nin açıldığından bu yana hızlı bir şekilde yol aldığını kaydeden Erkmen Kadın Kültür Evi Müdiresi Hatice Derinöz, “Bizler Kadın Kültür Evi’nde bulunduğumuz için çok şanslıyız. Kadın Kültür Evi ve Kooperatifinin Erkmen’de de kurulmuş olması büyük mutluluk. Tüm emek verenlere çok teşekkür ederiz. Bizler penyeden bebek zıbını, yeni doğan seti, bebek battaniyesi ve daha birçok ürün üretiyoruz. Tüm kadınlarımızı Kültür Evimize bekliyoruz” diye konuştu.

Zafer Yolu’nun dağıtılacak olan ürünleri Erkmen’den

Erkmen Kadın Kooperatifi Başkanı Sevde Nur Erşen ise Zafer Haftası’nda düzenlenecek olan Zafer Yolu yürüyüşünde Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü tarafından dağıtılacak olan sırt çantası, boyunluk, bere va battaniyeyi üreteceklerini kaydederek bu anlamlı etkinliğin bir parçası olmaktan mutlu olduklarını söyledi.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Derinöz ve Erşen Gün FM’e çalışmalarını duyurmadaki katkıları dolayısıyla teşekkür ettiler. Akar ise Kadın Kültür Evleri ve Kooperatifleri’nin daima yaşatılması gerektiğini söyledi. Derinöz ve Erşen gün anısına Akar’a el yapımı bileklik hediye ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır