passo
Eroğlu 28.yılımızı kutladı

Eroğlu 28.yılımızı kutladı

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu Gün FM’in 28. yıldönümü nedeniyle Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’a kutlama mesajı gönderdi. Eroğlu mesajında, “Kamuoyunun eksiksiz, tarafsız, doğru bilgilendirilmesi ve vatandaşlarımızın haber alma hakkının korunması demokrasimizin işlerliği açısından basınımız hayati öneme sahiptir” diyerek şunları kaydetti: “Gün FM;, bu […]

Eski Orman ve Su İşleri Bakanı, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu Gün FM’in 28. yıldönümü nedeniyle Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’a kutlama mesajı gönderdi. Eroğlu mesajında, “Kamuoyunun eksiksiz, tarafsız, doğru bilgilendirilmesi ve vatandaşlarımızın haber alma hakkının korunması demokrasimizin işlerliği açısından basınımız hayati öneme sahiptir” diyerek şunları kaydetti: “Gün FM;, bu önemli vazifeyi yerine getirmek için 28 senedir büyük bir gayret ve fedakârlıkla çalışmalarını yürütmektedir. Kuruluşundan bu yana; tarafsız kaliteli ve ilkeli gazeteciliğiyle kamuoyunun takdirini toplamayı başarmıştır.
Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi ve vatandaşlarımızın haberlere ulaşmasını sağlayan Gün FM’in sahip ve çalışanlarını gönülden tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.
Daha nice 28 yılları kutlamanız temennisiyle yayın hayatınızda üstün muvaffakiyetler diliyorum”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır