passo
“Eskiden yol molası verilirdi artık konaklıyorlar”

“Eskiden yol molası verilirdi artık konaklıyorlar”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına MCG Çakmak Termal Hotel Genel Müdürü Deniz Şimşek konuk olarak katıldı. Afyonkarahisar’ın geçmişte yol molası verilen bir il olduğunu söyleyen Şimşek termal otellerin yaygınlaşmasıyla insanların konaklamak için geldikleri bir il olduklarını kaydetti. Afyonkarahisar’ın turizm alanında gitgide gelişen bir il olduğunu belirten MCG Çakmak Termal Hotel Genel Müdürü Deniz Şimşek, “Termal […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına MCG Çakmak Termal Hotel Genel Müdürü Deniz Şimşek konuk olarak katıldı. Afyonkarahisar’ın geçmişte yol molası verilen bir il olduğunu söyleyen Şimşek termal otellerin yaygınlaşmasıyla insanların konaklamak için geldikleri bir il olduklarını kaydetti.
Afyonkarahisar’ın turizm alanında gitgide gelişen bir il olduğunu belirten MCG Çakmak Termal Hotel Genel Müdürü Deniz Şimşek, “Termal tesislerimiz son derece konforlu. İlimiz yatak sayısı açısından bölgemizin en büyük ili konumuna ulaştı. Hem termalimiz, hem doğal ve tarihi güzelliklerimiz insanların ilgisini çekiyor. Afyonkarahisar geçmişte yol molası verilen bir ildi. Şimdi termal otellerin yaygınlaşmasıyla insanların konaklamak için geldikleri bir il konumuna ulaştık” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Otelimiz toplamda 193 oda 390 yatak kapasitelidir”
“Otelimiz toplamda 193 oda 390 yatak kapasitelidir” diyen Şimşek, “MCG Çakmak Termal Hotel’in birbirinden farklı ve konforlu 4 salon ve 1 büyük fuaye alanı, çeşitli is ve özel toplantılarınız, özel davetleriniz ve konferanslarınız için hazırlanmıştır. Farklı oturma düzenlerine göre ayarlanabilen salonların kapasiteleri de değişik büyüklüklerde, misafirlerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Ses sistemi ve görsel sunum sistemleri ile donatılmış toplantı ve gala salonlarımızda, en etkili buluşmaları, düğün ve toplantı organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır